Gotham Promo etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Gotham 1. Sezon 16. Bölüm Fragmanı
Gotham 1. Sezon 16. Bölümü ile 16 Şubat 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Gotham dizisinin yeni bölümüne ait ismi “The Blind Fortune Teller” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Gotham 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı
Gotham 1. Sezon 13. Bölümü ile 26 Ocak 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Gotham dizisinin yeni bölümüne ait ismi “Welcome Back, Jim Gordon” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Gotham 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
Gotham 1. Sezon 12. Bölümü ile 19 Ocak 2015, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Gotham dizisinin yeni bölümüne ait ismi “What The Little Bird Told Him” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Gotham 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Gotham 1. Sezon 10. Bölümü ile 24 Kasım 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Gotham dizisinin yeni bölümüne ait ismi “LoveCraft” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Gotham 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Gotham 1. Sezon 9. Bölümü ile 17 Kasım 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Gotham dizisinin yeni bölümüne ait ismi “Harvey Dent” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Gotham 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Gotham 1. Sezon 6. Bölümü ile 27 Ekim 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Gotham dizisinin yeni bölümüne ait ismi “Spirit of the Goat” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Gotham 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Gotham 1. Sezon 5. Bölümü ile 20 Ekim 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Gotham dizisinin yeni bölümüne ait ismi “Viper” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Gotham 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
Gotham 1. Sezon 4. Bölümü ile 13 Ekim 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Gotham dizisinin yeni bölümüne ait ismi “Arkham” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Gotham 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Gotham 1. Sezon 3. Bölümü ile 6 Ekim 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Gotham dizisinin yeni bölümüne ait ismi “The Balloonman” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Gotham 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Gotham 1. Sezon 2. Bölümü ile 29 Eylül 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Gotham dizisinin yeni bölümüne ait ismi “Selina Kyle” olarak açıklandı. Dizinin yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri