Glee etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Glee'nin 6. Sezonunda Kimler Var?
Galiba 6. sezonun en büyük sürprizi bu: Ryan Murphy bütün orijinal Glee ekibini 6. sezona davet etti!

Glee 6. Sezonundan İlk Haberler Geldi!
Glee‘nin beşinci sezonuna yaklaşıyoruz. Yeni sezonun geleceğini öğrenmemizden birkaç hafta sonra da yapımcı Ryan Murphy’den ilk haberler gelmeye başladı. Hatta beklediğimizden biraz daha fazlası!

Glee, 100. bölümüyle Foxlife’ta!
Dünyanın en çok izlenen müzikal komedi dizisi Glee 100. bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde Gossip Girl’de Nate karakteriyle akıllara kazınan Chace Crawford ve ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow da konuk oyuncu olarak katılıyor.

İzlenme Rekorları Kıran 3 Dizi Amerika Yayını ile Aynı Anda Yayında!

Foxlife, FX, Foxcrime’dan Türkiye’de Bir İlk: İzlenme Rekorları Kıran 3 Dizi Amerika Yayını ile Aynı Anda Yayında!

Homeland, Glee ve The Walking Dead izleyicileri artık dizileri Amerika yayını ile aynı anda izleyebiliyor.

Glee 5. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Glee 5. Sezon 8. Bölümü ile 5 Aralık 2013, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Previously Unaired Christmas” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Glee 5. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Glee 5. Sezon 6. Bölümü ile 21 Kasım 2013, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Movin’ Out” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Glee 5. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
Glee 5. Sezon 4. Bölümü ile 7 Kasım 2013, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “A Katy or a Gaga” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Finn'e veda ediyoruz
Ryan Murphy’nin bu özel bölümü duyurmasından beri takipteyiz. 11 Ekim’de Cory Monteith ve Finn Hudson’a veda edeceğiz.

Glee 5. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Glee 5. Sezon 3. Bölümü ile 10 Ekim 2013, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Quarterback” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Glee 5. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Glee 5. Sezon 2. Bölümü ile 3 Ekim 2013, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Tina in the Sky With Diamonds” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 İleri