Gerard Butler etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


300, Gamer gibi aksiyon filmlerinin başarılı yıldızı Gerard Butler, Millennium Film’in yeni filmi Olympus Has Fallen (Olimpos Düştü) filminde başrolde.


Yönetmenliğini Marc Forster’ın yaptığı ve başrollerinde Gerard Butler, Michelle Monaghan ve Michael Shannon’ın yer aldığı Machine Gun Preacher filminin fragmanı yayınlandı. Haberin devamında Machine Gun Preacher filminin fragmanını izleyebilirsiniz.

Andy Tennat’ın yönettiği ve Jennifer Aniston, Gerard Butler, Christine Baranski ile Natalie Morales’nin oynadığı Ödül Peşinde (The Bounty Hunter), 23 Nisan, Cuma günü Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Cinsiyetler savaşı, erkekler, kadınlar ve düşündüğümüz, hayallerini kurduğumuz ve birbirimizi baştan çıkarmaya çalıştığımız taktikler arasındaki uçurum hakkında, zeki, seksi bir komedi olan Kadın Aklı, Erkek Aklı (The Ugly Truth) adlı filmde kızışıyor. Katherine Heigl (Knocked Up, “Grey’s Anatomy”) ve Gerard Butler (300) kaderlerinde birbirlerinden nefret etmek olan iş arkadaşları rolünde kıvılcımlar saçıyorlar.