G.I. Joe: Retaliation etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


“Emrimle, G.I. Joe fazlasıyla zarara uğratılarak sonlandırıldı.” Yeni yıla girmemize az zaman kala bu hafta gelen bir sürü film haberleri üzerine 2012 için sinemaseverlerin dikkatini çekmeye çalışıyorlar. ‘Men In Black 3 filminin ilk Fragmanı’ndan sonra bir başka seri filmi G.I. Joe: Retaliation ilk fragmanını yayınladı. G.I. Joe’nun eski filmlerinde yer alan oyuncu kadrosundan sadece Channing Tatum’u görüyoruz. Bunun yani sıra yeni katilan oyuncu kadrosunun içinde Dwayne Johnson, Bruce Willis, Ray Stevenson ve Adrianne Palicki gibi isimler var. Fazlasıyla aksiyon içeren film, aksiyon sevenler için oldukça izlenesi geldi bana.


Friday Night Lights yıldızı Adriana Palicki’nin gelecek yazın devam filmi G.I. Joe: Retaliation’da Lady Jaye rolünü kaptığı zamana geri döndüğümüzde Bruce Willis’in orijinal G.I. Joe (General Joseph B. Colton)’yu oynamaya çalışan birkaç isimden biri olduğu bahsedilmişti fakat bu yapılan anlaşmadan çok uzaktı. Şimdi de Heat Vision, Willis’in 1980’lerin çizgi romanında nihai özgürlük kuvveti adındaki G.I. Joe vuruş takımın başlangıcından sorumlu karakterin rolünü almak için resmi olarak müzakerelere girdiğini bildirdi ve G.I. Joe’nun şimdiki kötü şöhretli rolü verilmiş oldu.


G.I. Joe 2‘nin vizyon tarihi 29 Haziran 2012 olarak onaylandı. Fakat başlığında, ilk filminde “Cobra Strikes” olarak seçiminde olduğu gibi bize listelenmiş seçiminde bazı karışıklıklar vardı ama Deadline, geçtiğimiz günlerde başlıktan “Retaliation” olarak bahsetti.