Flash etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Ezra Miller, Warner Bros. ile İmzayalayacağı Uzun Süreli Kontrat Hakkında Konuştu
Ezra Miller Warner Bros.’un Justice League filminde Flash karakterini canlandırmak için imzalayacağı uzun süreli kontrat nedeniyle birazcık gergin olduğunu itiraf etti. Fakat oyuncu daha sonra ne kadar uzun sürerse sürsün bu işi yapacağını söyledi.

The Flash 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 8. Bölümü ile 2 Aralık 2014, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Flash vs. Arrow” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Flash 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 7. Bölümü ile 25 Kasım 2014, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Power Outage” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Flash 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 6. Bölümü ile 18 Kasım 2014, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Flash Is Born” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Flash 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 5. Bölümü ile 11 Kasım 2014, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Plastique” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Flash (2014) Tanıtımı

Flaşlar bu kez dünyanın en hızlı adamı için çakacak!

İsmi Barry Allen. O, kendi deyimiyle, “yaşayan en hızlı insan”. Arrow ile aynı evrende geçen The Flash, bir yıldırım çarpması sonrasında insanüstü bir hıza kavuşan Barry Allen’ın hikayesini anlatıyor. Oliver Queen’in sert kahraman imajına karşılık, duygularını belli etmekten korkmayan Barry Allen’ı sevgiyle kucaklıyoruz.

The Flash 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 4. Bölümü ile 28 Ekim 2014, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Going Rogue” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Flash Filminin Başrolünü Ezra Miller Canlandıracak!
Flash serisinin CW ekranlarında elde ettiği başarının ardından Warner Bros. bir Flash filmi çekeceği haberini doğruladı. 2018’de vizyona girmesi planlanan film, televizyonda yayınlanan seriden bağımsız olacak ve Flash karakterini başka bir aktör canlandıracak. Beyaz perdedeki Flash Ezra Miller tarafından canlandırılacak.

The Flash 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
The Flash 1. Sezon 3. Bölümü ile 21 Ekim 2014, Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Things You Can’t Outrun” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Flash Dizisinin 1. Sezon İpuçları!
CW’nin yeni serisi The Flash sonunda izleyici ile buluştu. DC Comics’den Geoff Johns serinin bu zamana kadar gördüğü seriler arasında çizgi romanlara en bağlı seri olduğunu söyledi. “Grodd hakkında da ipuçları var. Fakat bunlar sadece ipucu olarak kalmayacak. Çok çılgın şeyler planlıyoruz” diyor Johns.

 1 2 3 İleri