Fırat Çelik etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Fırat Çelik Komiser Olmaya Hazırlanıyor
Star’ın 25 Aralık’ta ekrana gelecek yeni dizisi ‘20 Dakika’da Komiser Ozan karekteriyle izleyeceğimiz Fırat Çelik, rolü için cinayet büro çalışanlarından yardım aldı.


Türk Sinemasına Cannes Film Festivali’nde “Altın Palmiye” kazandıran yönetmen Şerif Gören’den yeni bir film. Güçlü, tutku dolu, çıkmaz sokak aşklarına, ahlak ve ahlaksızlığa, namus ve namussuzluğa provakatif bir bakış. Necati Cumalı’nın “Ay Büyürken Uyuyamam” adlı kitabından uyarlanan film bir Ege hikayesi.

Şerif Gören’in yönettiği ve Ayça Bingöl, Hazal Kaya, Fırat Çelik ile Selin Şekerci’nin oynadığı Ay Büyürken Uyuyamam, 09 Aralık 2011’de Cine Film dağıtımıyla M. G. Productions tarafından vizyona çıkarılıyor.


Fatmagülün Suçu Ne 43. Bölümü ile 29 Eylül Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 43. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 42. Bölümü ile 22 Eylül Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 42. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 41. Bölümü ile 15 Eylül Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 41. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 40. Bölümü ile 8 Eylül, Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 40. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 39. Bölümü ile 16 Haziran, Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 39. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 38. Bölümü ile 9 Haziran, Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 38. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 37. Bölümü ile 2 Haziran, Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 37. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Fatmagülün Suçu Ne 36. Bölümü ile 26 Mayıs, Perşembe günü saat 20:00′da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Fatmagülün Suçu Ne 36. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 İleri