Fantastic Four etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Fantastic Four Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Josh Trank’in yönetmenliğini yaptığı The Fantastic Four filminin yeni uyarlamasının ikinci fragmanı yayınlandı! Bu fragmanda bolca Victor Domashev diğer bir değişle Doktor Doom’u görüyoruz. Yayınlanan Aksiyonu bol fragmanı haberiminizin devamında izleyebilirsiniz.

The Fantastic Four Filminin Fragmanı Yayınlandı!
Sonunda Josh Trank’in yönetmenliğini yaptığı The Fantastic Four filminin yeni uyarlamasının fragmanı yayınlandı! Filme dair birkaç kare görebilmek için uzun zamandır bekliyoruz ama bence beklediğinize değecek. Fragmana baktığınızda film, bir çizgi roman filminden çok bağımsız bir bilimkurgu filmine benziyor. Fragman oldukça etkileyici ve filmin kalitesi hakkındaki şüphelere cevap niteliğinde olmuş.

Toby Kebbell, Fantastic Four Filminde Doctor Doom Karakterini Canlandıracak!
Fox, Fantastic Four takımının baş düşmanlarından olan Doktor Doom olarak bilinen Victor von Doom karakteri için Toby Kebbell‘ı düşünüyor.

The Amazing Spider-Man 3 ve Yeniden Çekilecek Olan Fantastic Four Serisi Senaristlerini Belirledi
Sony, The Amazing Spider-Man serisindeki iki yeni devam filminin vizyona giriş tarihlerini belirlemişti. Serinin ikinci filmi 2014 yazında vizyona girecek. Artık The Amazing Spider-Man 3 filmi için senarist aramaya başlama zamanı. Daha önceden Alex Kurtzman ve Roberto Orci’nin üçüncü filmin senaryosunu yazmak için Jesff Pinkner ile birlikte çalışacaklarını duymuştuk. Üçlü daha önceden ikinci filmin senaryosunu da birlikte yazmışlardı. Yani üçlünün yeni filmin senaryosunu yazmak için yeniden bir araya gelmeleri sürpriz olmayacak. Sony aynı zamanda yönetmen Marc Webb’in de geri dönmesini umuyor fakat henüz kesin bir bilgi yok.

Allison Williams, Rosaline Filminde Başrol Oynayacak ve Fantastic Four Filminin de Son Listelerinde Yer Alıyor
Allison Williams, HBO serilerinden Girls dizisi ile oldukça umut vaad eden bir kariyere imza attı. Deadline’ın dediğine göre son zamanlarda Williams’ın Rebecca Serle’in Shakespeare’in Romeo ve Juliet adlı eserinden esinlenip hikayede bazı değişiklikler yaparak çağdaş bir lise ortamına uyarladığı When You Were Mine adlı kitabının bir uyarlaması olan Rosaline filminde başrolü alacağına dair konuşmalar yapılıyor. Senaryo 500 Days of Summer ve The Spectacular Now filmlerinin senaristleri muhteşem ikili Scott Neustadter ve Michael H. Weber’den geliyor.

Josh Trank’in filmi Fantastic Four’un Vizyon Tarihi Belli Oldu
Bay Fantastik, Görünmez Kadın, Taş Adam ve Alev Adam dörtlüsüyle 2015’te karşılaşmaya hazır mısınız? Bu muhteşem karakterlerin rol aldığı Fantastic Four (Fantastik Dörtlü) filminin vizyon tarihi açıklandı. Haberin devamında filmle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.