Fantastic 4 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Fantastic Four Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Josh Trank’in yönetmenliğini yaptığı The Fantastic Four filminin yeni uyarlamasının ikinci fragmanı yayınlandı! Bu fragmanda bolca Victor Domashev diğer bir değişle Doktor Doom’u görüyoruz. Yayınlanan Aksiyonu bol fragmanı haberiminizin devamında izleyebilirsiniz.

The Fantastic Four Filminin Fragmanı Yayınlandı!
Sonunda Josh Trank’in yönetmenliğini yaptığı The Fantastic Four filminin yeni uyarlamasının fragmanı yayınlandı! Filme dair birkaç kare görebilmek için uzun zamandır bekliyoruz ama bence beklediğinize değecek. Fragmana baktığınızda film, bir çizgi roman filminden çok bağımsız bir bilimkurgu filmine benziyor. Fragman oldukça etkileyici ve filmin kalitesi hakkındaki şüphelere cevap niteliğinde olmuş.

Toby Kebbell, Fantastic Four Filminde Doctor Doom Karakterini Canlandıracak!
Fox, Fantastic Four takımının baş düşmanlarından olan Doktor Doom olarak bilinen Victor von Doom karakteri için Toby Kebbell‘ı düşünüyor.

Josh Trank’in filmi Fantastic Four’un Vizyon Tarihi Belli Oldu
Bay Fantastik, Görünmez Kadın, Taş Adam ve Alev Adam dörtlüsüyle 2015’te karşılaşmaya hazır mısınız? Bu muhteşem karakterlerin rol aldığı Fantastic Four (Fantastik Dörtlü) filminin vizyon tarihi açıklandı. Haberin devamında filmle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.


Fox’un Yeniden Çekilecek “Fantastik Dörtlü” Yapımıyla İlgili Oyuncu Seçimine Dair Dedikodular!

X-Men: First Class filminde Emma Frost rolünü üstlenen çekici Alice Eve yüzünden planlar suya düşmüş olsa da Fox şirketi kendisine dar bir süper kahraman kıyafeti giydirmekte kararlı. Comic Book Movie’ye göre Fox, Fantastic Four’un yeni yapımında Görünmez Kadın Sue Storm rolü için Eve’i düşünüyor. Aynı zamanda Amber Heard’ün (Pineapple Express filminden hatırlanacağı üzere) aynı rol için aday olduğundan da bahsedilmiş. Bunlara ek olarak ScreenRant, Reed Richards yani nam-ı diğer Mr. Fantastic (Bay Fantastik) için düşünülen isimler arasında Adrien Brody ve Jonathan Rhys Meyers’in olduğunu söylüyor. Aslında bu isimler daha kabul edilebilir görünüyor.