Fahriye Evcen etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Kenan İmirzalıoğlu, Fahriye Evcen'le Aşk Yaşayacak mı?
Kenan İmirzalıoğlu, son dizisi Karadayı’nın ardından ekranlara dönmeye hazırlanırken, rol arkadaşının da Fahriye Evcen olacağı konuşuluyor.

Çalıkuşu Dizisi
Dönüyorsa umut edebilme kabiliyetine sahip insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor dünya… Ve aşkın!

Bazı insanlar tepeden tırnağa sabırdan, tepeden tırnağa umuttan ve upuzun yollar boyu gitmelerden yapılmıştır. Tıpkı Feride gibi. Bazı insanlar ise babalarının gülüşlerinden, cesaret ve inançtan, biraz da külden yapılmadır. Tıpkı Kâmran gibi. Feride’yi annesi rüyalarda emzirdi, orada ninnileriyle avuttu, uyuttu. Usulca öpüp, bir kader verdi alnına dudaklarıyla.


Veda 8. bölümü ile 22 Kasım Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 8. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 7. bölümü ile 15 Kasım Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 7. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 6. bölümü ile 8 Kasım Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 6. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 5. bölümü ile 25 Ekim Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 5. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 4. bölümü ile 18 Ekim Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 4. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 3. bölümü ile 11 Ekim Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 3. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 2. bölümü ile 4 Ekim Perşembe günü Kanal D’de kaldığı yerden devam edecek. Veda 2. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Veda 1. bölümü ile 27 Eylül Perşembe günü Kanal D’de yayın hayatına başlayacak. Veda 1. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri