Eva Green etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Sin City: A Dame to Kill For (2014) - Günah Şehri: Uğruna Öldürülecek Kadın

Karanlığın şiddetle kol kola gezdiği Günah Şehri’nin tehlikeli sokaklarını yeniden ziyaret etmeye hazır olun!

Robert Rodriguez ile Frank Miller’ın yönettiği ve Jessica Alba, Josh Brolin, Rosario Dawson ile Joseph Gordon Levitt’in oynadığı Sin City Günah Şehri: Uğruna Öldürülecek Kadın (Sin City: A Dame To Kill For), 22 Ağustos 2014’de Pinema Film dağıtımıyla Mars Cinema Group tarafından vizyona çıkarılıyor.

Sin City: A Dame to Kill For Filminin Uzun Fragmanı Yayınlandı!

Bu sefer ölümcül çizgiyi aştılar…

Robert Rodriguez ve Frank Miller’ın Sin City: A Dame to Kill For filminin en uzun fragmanı yayınlandı. Film 2005 yılında vizyona giren Sin City uyarlamasının devamı olacak. Daha önceden bu karanlık, cesur filmin daha önce birkaç fragmanını daha görmüştük fakat bu yeni fragman hepsini geride bırakıyor. Fragmanda Joseph Gordon-Levitt’in Jonny karakteri ile Powers Boothe’nin ise Roark karakteriyle karşımızda olduğu bir poker sahnesi görüyoruz. Bunun yanı sıra Johs Brolin’i Dwight karakteriyle, Mickey Rourke’u Marv karakteriyle aksiyon dolu sahnelerde görüyoruz, Bruce Willis’i de unutmayalım. Eva Green, Jessica Alba, Jaime King, Rosario Dawson, Jamie Chung, Juno Temple filmde yer alan diğer oyuncular.

Sin City: A Dame To Kill For Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!
Yakın bir zamanda Mickey Rourke ve Jessica Alba’nın Sin City: A Dame To Kill For filmiyle geri dönüşlerinin fotoğrafları internette gezmeye başlamıştı. Josepg Gordon-Levitt’in de yer aldığından bahsetmeye gerek bile yok.Şimdi ise filme ve karakterlere daha yakından bakabileceğiz. Beklenildiği gibi filmin görselleri olağanüstü. Ve bu film Robert Rodriguez ve Frank Miller’dan beklediklerimizin tamamını kapsayacak gibi görünüyor. İşte filmin kısa ama oldukça iyi olan ön fragmanı.

Rodriguez’in Sin City: Dame to Kill For Filmi 2014 Yazına Kadar Ertelendi

Sürpriz!

Sin City devam filmi bir kez daha ertelendi. Filmin çekimlerine bu senenin başlarında başlanmıştı ve bu durum filmi daha önceden belirlenen Ekim 2013’deki vizyona giriş tarihine yetiştirip yetiştiremeyeceklerini düşünmemize neden olmuştu.


Tim Burton’un yönettiği ve Johnny Depp, Eva Green, Michelle Pfeiffer ile Jonny Lee Miller’in oynadığı Karanlık Gölgeler (Dark Shadows), 15 Haziran 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Johnny Depp’in Michelle Pfeiffer’i korkuturken ki kanlı elli ilk görünümü ile tehditkâr fotoğrafına bakınca, Tim Burton’ın Dark Shadows uygulaması oldukça tehlikeli gözüküyor. Ama filmde garip bir espri anlayışı olacağı söylendi ve bu anlayış Deep ‘in Barnabas Collins olarak çekildiği yeni fotoğrafında oldukça hakim ve hala tamamen dostça gözükmemesine rağmen, tamamen dehşet verici de gözükmüyor. Açıkçası kimsenin bu filmden tam olarak ne bekleyeceğini bildiğini sanmıyorum, ama Chloe Moretz ve tabi ki Helena Bonham Carter’ın da dahil olduğu harika kadrosunu düşünecek olursak, iyi iş yapacağını umuyorum.


Bugünün erken saatlerinde Entertainment Weekly dergisinin yeni sayısı öncesi açıklanan bir ön görünüş yayınında The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) hakkında elimizde gecen birkaç fotoğrafı paylaşmıştık. Şimdi ise 1960’ların gotik gündüz kuşağı dizisi Dark Shadows‘un Tim Burton tarafından beyaz sahne uyarlaması, hayaletleri, zebanileri, zombileri, kurt adamları, vampirleri paralel dünyalar ve zaman paradoksları konu alan bu yeni filme ait bir fotoğraf daha online medya’da su yüzüne çıktı. Johnny Depp ve Michelle Pfeiffer’in göründüğü fotoğrafta, en azından gecen sene yayınlanan tüm oyuncu kadrosunu içeren ilk görünüş fotoğraflarından daha farklı bir bakış acısıyla filme göz atma şansı yakalıyoruz. Tabi hala nasıl bir film olacağı konusunda bir fikrim yok ama fotoğrafı görmek isteyenler haberin devamında bulabilirler.


Geçen gün, Tim Burton’ın vampirler, hayaletler, gulyabaniler, zombiler, kurtadamlar, paralel evrenler ve zaman paradokslarının olduğu 1960’ların dönem serisi Dark Shadows beyazperde uyarlamasından ilk resmi fotoğrafı görmüştük. Tim Burton filmin yönetmen koltuğunda ve yeni yayınlanan iki resmi fotoğrafta da yönetmenin oyuncu kadrosuyla sıkı çalıştığını ve Johnny Depp’in ürpertici kanlı ellerini içerdiğini görüyoruz. Ayrıca bir haberimiz de var bu film 3D kalitesine dönüştürülmeyecek.


Geçen haftalarda, Johnny Depp’i beyaz ağırlıklı makyajı ile gösteren fotoğraflarının su yüzüne çıkmasıyla onu Tim Burton’ın vampirler, hayaletler, gulyabaniler, zombiler, kurtadamlar, paralel evrenler ve zaman paradokslarının olduğu 1960’ların dönem serisi Dark Shadows beyazperde uyarlamasında büyük güneş gözlükleri ve dönem kıyafetleri içerisinde görmüş olduk. Şimdi de Depp, Helena Bonham Carter, Michelle Pfeiffer ve diğer oyuncu kadrosunun sanki The Munsters veya The Addams Family’nin yeni versiyonundaymış gibi gözüktükleri ilk fotoğrafa sahibiz. Yayınlanan bu fotoğrafa haberin devamında bakabilirsiniz.


Camelot 1. Sezon 10. Bölümü ile 10 Haziran, Cuma günü Starz TV’de devam edecek. Yeni bölümün ismi “Reckoning” olarak açıklandı. Camelot 1. sezon 10. bölümünün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri