Eski Hikaye etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Eski Hikaye 16. Bölüm Fragmanı (29 Ocak Çarşamba)
Eski Hikaye 16. bölümü ile 29 Ocak Çarşamba günü TRT1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Eski Hikaye 16. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Eski Hikaye 12. Bölüm Fragmanı (25 Aralık Çarşamba)
Eski Hikaye 12. bölümü ile 25 Aralık Çarşamba günü TRT1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Eski Hikaye 12. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Eski Hikaye 11. Bölüm Fragmanı (18 Aralık Çarşamba)
Eski Hikaye 11. bölümü ile 18 Aralık Çarşamba günü TRT1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Eski Hikaye 11. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Eski Hikaye 10. Bölüm Fragmanı (11 Aralık Çarşamba)
Eski Hikaye 10. bölümü ile 11 Aralık Çarşamba günü TRT1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Eski Hikaye 10. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Eski Hikaye 9. Bölüm Fragmanı (4 Aralık Çarşamba)
Eski Hikaye 9. bölümü ile 4 Aralık Çarşamba günü TRT1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Eski Hikaye 9. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Eski Hikaye 8. Bölüm Fragmanı (27 Kasım Çarşamba)
Eski Hikaye 8. bölümü ile 27 Kasım Çarşamba günü TRT1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Eski Hikaye 8. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Eski Hikaye 7. Bölüm Fragmanı (20 Kasım Çarşamba)
Eski Hikaye 7. bölümü ile 20 Kasım Çarşamba günü TRT1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Eski Hikaye 7. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Eski Hikaye 2. Bölüm Fragmanı (9 Ekim Çarşamba)
Eski Hikaye 2. bölümü ile 9 Ekim Çarşamba günü TRT1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Eski Hikaye 2. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Eski Hikaye 1. Bölüm Fragmanı (2 Ekim Çarşamba)
Eski Hikaye 1. bölümü ile 2 Ekim Çarşamba günü TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Eski Hikaye 1. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Eski Hikaye Dizisinin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Ben kaderimi kendim çizmek için buradayım. Ben kıyametim, hesap sormak için yaşıyorum. Ben eski bir hikayenin intikamcısıyım.

ARC Film’in yapımcılığını üstlendiği Eski Hikaye dizisinde, yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor.  Çok yakında TRT1 ekranlarında başlayacak dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.