Emre Aydın etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
24 Ekim 2011


Onlarca Rock müzisyeni Van için bir araya geliyor. 23 Ekim günü Van’da meydana gelen deprem sonrası çok sayıda yurttaşımız hayatını kaybetmiş, bir çoğu da evsiz kalmıştır.


Bu yıl Marmara Üniversitesi Bahar Şenlikleri 20-21-22 Mayıs tarihlerinde Göztepe Kampüsünde gerçekleşecek.


Kozzy ile yıldızlar Anadolu Yakası’nda konserlerinin sıradaki konuğu Emre Aydın 5 Şubat Matine 216’da sahne alıyor.


1 Nisan’da Sony Music etiketiyle yayınladığı “Kağıt Evler” albümüyle müzik sektöründe fırtınalar estiren ve çıktığı konser turnesi ile hem yurtiçinde hem de yurt dışında sayısız konser veren Emre Aydın sonbahar aylarının melankolisine kapılacağınız 3. Video klibi “Hoşçakal” ile yoluna devam ediyor.


1 Nisan da yayınladığı “Kağıt Evler” albümüyle müzik sektöründe fırtınalar estiren ve çıktığı konser turnesi ile bir buçuk ayda yaklaşık 40 konser veren Emre Aydın‘dan 2. Video klip “Alıştım Susmaya” ‘ya geldi!


Rock’n Dark 2010 finaline Anneke ve Hayko Cepkin düeti damgasını vurdu.

Rock’n Dark Müzik Yarışması 2010, 30 Nisan’da Refresh The Venue’de gerçekleşen muhteşem bir finalle son buldu. Hayko Cepkin ve Anneke Van Giersbergen’in rockseverlere yaşattığı unutulmaz gecede en iyi grup Sade, en iyi erkek vokal Deprem Gürdal, en iyi bayan vokal Berna Çiçeksever oldu. Filtre grubu ise en iyi sahne performansı ödülüne sahip oldu.

26 Nisan 2010


İstanbul Bilgi Üniversitesi MayFest 2010 ile “YAZA MERHABA” diyor!

Yapıldığı ilk günden bu yana “Mayıs Festivalleri”nin öncüsü olan Bilgi Mayfest, bu yıl da diğer festivallerden farklılaşan bir program ile hem Bilgi Üniversitesi öğrencilerine hem de İstanbul’lu gençlere 3 günlük bir festival sunuyor.

26 Nisan 2010


Türkiye’nin en iyi üniversite festivali: (İTÜFest) İTÜFest’10 geçmişten bugüne çizgisini, kalitesini ve vizyonunu bozmamış bir festival anlayışıyla öğrencisini, mezunlarını ve beraberinde misafir katılımcılarını mutlu bırakacak bir organizasyon gerçekleştirmek öncelikli hedefimizdir. İTÜFest’10, gün içinde eğlenceli aktiviteleri, renkli ortamıyla, yapılacak yarışmalarıyla çok konuşulacak bir festival olacaktır.

Türkiye’nin tek enerjisini kaybetmediği müzik heyecanı Zeytinli Rock Fest bu sene de karşınıza 4-5-6-7-8 Ağustos 2010’da sımsıcak Balıkesir havasında sizlerle olucak. Deniz, güneş ve plajı Rock müzikle birleştiren Zeytinli Rock Fest’te Türkiye ‘nin önemli rock grupları ve sanatçıları gece yarısına kadar katılımcılara performanslarını sergileyecek.

The EDUSTAR Company bünyesinde organizasyon departmanı olarak faaliyet gösteren The PROSTAR Incentive Event & Conference Organizer tarafından sizlere yepyeni bir festival!

PROFESTIVAL Rock 2010, sadece profesyonel işlerin yaratıcısı PROSTAR`dan..

 1 2 3 İleri