Emma Roberts etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Suzanne Collins’in çok satan romanından uyarlanan The Hunger Games filminden 6 yeni fotoğraf yayınlandı.


Oyunlar herkesi değiştirecek!

Lionsgate Apple aracılığıyla; başrolde, Jennifer Lawrence’in District 12’den geleneksel Açlık Oyunları’nda yarışacak olan kız Katniss’i canlandıracağı, Gary Rose’un Açlık Oyunları kitabından uyarladığı filmin ilk tam fragmanını yayınlamaya hazır. İlk fragman Ağustos’ta yayınlanmıştı ve vahşi dünyayla, Başkentteki bazı eğitimlere göz atarken fazla dövüş görememiştik.


The Hunger Games, daha önceden Seabiscuit ve Pleasentville’yi yöneten ve ayrıca Big, Mr. Baseball, Dave, Lassie, Pleasantville ve Seabiscuit yazan Oscar adayı film yapımcısı Gary Rose tarafından yönetildi. Suzanne Collins’in popüler kitap serisinden uyarlandı. Yayınlanan ilk fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Entertainment Weekly, The Hunger Games için bütün bayan hayranların üzerinde baygınlık geçireceği iki öncü erkeği içeren yeni kapaklarını sundu. Soldaki Katniss’in 12. Mıntıkadan arkadaşı Gale Hawthorne olarak Chris Hemsworth (Thor)’in erkek kardeşi Liam Hemsworth, sağdaki 12. Mıntıka yarışmacısı Peeta Mellark olarak Josh Hutcherson. “ Bence insanlar Peeta ve Gale’in aslında gerçek hayatta en iyi arkadaş olduklarını gördükleri zaman zihinleri uçacak.” diye EW’ye konuştu Hutcherson.


“Bahisler sizin lehinize olabilir.”

Lionsgate, Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson’ un başrollerde yeraldığı ve Gary Ross’un yönettiği The Hunger Games uyarlaması için yeni hareketli poster yayınladı. Hala fragman göremedik ama yakın zamanda göreceğiz gibi. Bu poster, bize gösterilen yeni bir şey olmamasına rağmen oldukça hoş. Ayrıca hareketli posterde biraz müzikte kullanmışlar.


Üç kitaptan oluşan çok satan bir seri olan The Hunger Games Trilogy (Açlık Oyunları Üçlemesi; Açlık Oyunları, Ateşi Yakalamak ve Alaycıkuş)’nin filminin de yapım aşamasında olması bu serinin hayranlarının heyecanını katlıyor. En son gelen duyumlarda serinin dört filmden oluşacağı haberi üzerine filmin nasıl olacağı ile ilgili bir yazı yazalım dedik.

DİKKAT: Yazının devamı seri ile ilgili spoiler içermektedir.


Weinstein Şirketi’nin bir parçası – Dimension Films tarafından, geçtiğimiz hafta Scream Ödülleri’nde ilk defa gösterilen, sonra da online medya da yayınlanan Wes Craven’in serisinin en son filmi Scream 4 (Çığlık 4)’ün fragmanı sevenleriyle buluştu. CominSoon websitesinde bulabileceğiniz bu yeni fragman, sanırım ödül töreninde gösterilenden birazcık daha uzun, yine de fragman muhtemelen filmin sonuna doğru hepsi ölmüş olacak kocaman bir oyuncu kadrosuyla tanıştırıyor bizleri. Tabi, Rory Culkin tam anlamıyla neler olduğunu açıklamaya başladığı kısımda biraz bayat tadı veriyor ama belki de kanlı film serilerininde eğlenceli yanı bu. Film inanılmaz büyük bir kadroya sahip hatta orjinal “survivors” kadrosunun bir kısmı ve Hayden Panettiere de var, yani eğlenceli olacağa benziyor!

New Line Cinema sunar: “Sevgililer Günü/Valentine’s Day,”. Filmin uluslararası dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures üstleniyor. Film tüm dünyada 12 Şubat 2010‘da vizyona girecek.

“Sevgililer Günü/Valentine’s Day” bir grup Los Angeles’linin birbirine geçmiş hikayelerini konu alıyor. Kahramanlarımız sevgililer gününün romantizmi içinde, kendi hayatlarında, o güne kadar fark etmedikleri önceliklere yer vermeleri gerektiğini görüyorlar.