Ellen Page etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Days of Future Past (2014) - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Bryan Singer’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters ile Ellen Page’in oynadığı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past), 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girdi.

X-Men: Days of Future Past Filmin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Comic-Con’da filmden çekim görüntülerini gördüğümüzden beri Bryan Singer’ın X-Men: Days of Future Past filminin fragmanının yayınlanmasını merakla bekliyorduk. İlk X-Men serisindeki oyuncular ile yeni X-Men: First Class serisindeki oyuncuların bir araya gelmesi bu yeni filmi şüphesiz bu zamana kadar ki en büyük X-Men filmi yapacak. Fragman Comic-Con’da gördüğümüz görüntülere benziyor ama daha önceden hiç görmemiş olduğumuz anları da ortaya çıkarıyor. Mayıs ayı bir an önce gelmeli!

Paquin, Page ve Ashmore X-Men: Days Of Future Past’e Geri Geliyor!
Patrick Stewart ve Ian McKellen Profesör X ve Magneto (James McAvoy ve Michael Fassbender karakterlerin gençlik yıllarını canlandırıyor) olarak X-Men: Days Of Future Past’e geri geldiklerinden beri bir şeylerin farklı gittiğini zaten hissetmiştik. Bu gelişmelerden sonra Hugh Jackman da Wolverine olarak geri döneceğini açıklamıştı. X-Men ‘in orijinal üçlemesinden karakterler filme geri gelmeye devam ediyor gibi gözüküyor. Şimdiyse Anna Paquin, Ellen Page ve Shawn Ashmore,  Rogue, Shadowcat ve Iceman karakterleriyle eski filmdeki rollerini tekrarlamak için yeni filmin kadrosuna dahil oldular.


Woody allen bu kez bizi Roma’nın büyülü atmosferine taşıyor!

Woody Allen’ın yönettiği ve Penelope Cruz, Alec Baldwin, Woody Allen, Jesse Eisenberg ile Ellen Page’in oynadığı Roma’ya Sevgilerle (To Rome With Love), 28 Eylül 2012’de Pinema Film dağıtımıyla Mars Entertainment Group – r Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


2011 yılı MTV Sinema Ödüllerini kazananlar 5 Haziran’da belli oldu: En iyi film ödülünü Alacakaranlık serisinin Tutulma filmi alırken, bu filmin başrol oyuncuları Robert Pattionson ve Kristen Stewart da en iyi erken ve kadın oyuncu ödüllerini paylaştı.


Ünlü sinemacı Christopher Nolan’ın, dünyanın dört bir yanında olduğu kadar, rüyaların mahrem ve sonsuz dünyasında da bir gezinti sunan, özgün bilimkurgu filmi “Başlangıç/Inception” Türkiye gişelerini de fethetti. Üç haftadır ABD gişelerinin ilk sırasında yer alan ve bugüne kadar 193 milyon dolar hasılat elde eden film, ülkemizde vizyona girdiği 30 Temmuz tarihinden itibaren, ilk hafta sonunda 144 bin 306 kişi tarafından izlendi. Başrollerinde Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Ellen Page, Tom Hardy, Cillian Murphy, Tom Berenger, Dileep Rao ve Michael Caine’in yer aldığı film Türkiye’de 139 kopya ile 277 salonda gösterime girmişti.


Türkiye’de “Başlangıç” ismiyle 30 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak olan, son olarak Kara Şövalye ile sinema dünyasında başarı yakalamış yönetmen Christopher Nolan’ın başarılı filmi Inception’ı; dün akşam, Belçika’da vizyona girişinin üçüncü gününde izledim.


Bu yaz, olay yeri, zihniniz olacak.

Christopher Nolan‘ın yönettiği ve Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillardile ile Ellen Page‘in oynadığı Başlangıç (Inception), 23 Temmuz 2010‘a Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Memento (2000), Insomnia (2002), Batman Begins (2005), The Prestige (2006) ve The Dark Knight (2008) gibi başarılı yapıtların ünlü yönetmeni Christopher Nolan‘ın yeni filmi Inception‘ın ilk fragmanı yayınlandı.


Brett Ratner’in yönettiği ve Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen ile Patrick Stewart’ın oynadığı X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand), 26 Mayıs 2006’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.