Edward Norton etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Birdman Filmi Türkiye’de İlk Kez If İstanbul’da!
12 Şubat-1 Mart 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nden tüyolar gelmeye başladı. Yine iddialı bir programla sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan !f İstanbul’un ilk sürprizi, Alejandro González Iñárritu’nun merakla beklenen yeni filmi: Birdman!


Hiçbir zaman sadece tek bir tane olmadı…

Universal Stüdyoları Apple aracılığıyla Tony Gilroy’un The Bourne Legacy filminin ilk full fragmanını yayınladı. Filmde süper ajanı Jeremy Renner’in canlandırdığı karakterin ismi ise Aaron Cross. Bu izleyeceğiniz gerçek fragmandır (ne kadar posteri de çok sevmiş olsam da) olayların ne kadar sinsi, gizemli olduğunu hafiften belirtip çok fazla da bir şey göstermiyor. Film kadrosu, Rachel Weisz, Edward Norton, Stacey Keach ve Oscar Isaac ile birlikte eski rollerinde tekrar yer almak üzere, Albert Finney, Joan Allen, David Strathairn ve Scott Glenn gibi isimleri içeriyor. Ben aslında bir Gilroy hayranıyım yani onun yaptığı çalışmaları beğeniyorum düşünüş tarzı, fikirleri hoşuma gidiyor ama Matt Damon’in yerine bu adamı da Kabul etmiş değilim.

25 Eylül 2010

John Curran’ın yönettiği ve Robert De Niro, Edward Norton, Milla Jovovich ile Frances Conroy’un oynadığı Şantaj (Stone), 08 Ekim 2010’da UIP Filmcilik dağıtımıyla Horizon International – Sinetel Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Bağımsız ruhlu mütevazı filmlere imza atan yönetmen John Curran, bu sefer Hollywood’un iki ünlü yıldızını bir araya getiriyor. Daha önce birlikte çalıştığı Edward Norton ile ilk kez çalışma fırsatı yakaladığı Robert De Niro birlikte başrolleri üstelenecek.

30 Ocak günü vizyona girecek filmler şu şekilde;

Valkyrie – Operasyon: Valkyrie
Frost / Nixon
Changeling / Sahtekar
Pride and Glory / Zafer ve Gurur
Kirpi
Lissi & The Wild Emperor – Prenses Lissi ve Karadamı Yeti

2008′in en çok merak edilen yapımlarından biri olan film, Edward Norton ve Colin Farrel gibi iki büyük oyuncunun varlığıyla sinemaseverlerin ilgisini daha da çeker hâle geldi.

Pride and Glory – Gurur ve Zafer”, New York Polis Departmanı’nda çalışan dedektif Ray Tierney’nin (Edward Norton) en yakın arkadaşı olan meslektaşı Jimmy Egan’ın da (Colin Farrel) içine bulaştığı büyük bir yolsuzluğu ortaya çıkarmasını konu alacak.