Dylan O’Brien etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Maze Runner: The Scorch Trials Filmine İlk Bakış!
Geçen seneki The Maze Runner filminin devamı olan Maze Runner: The Scorch Trials filminde macera kaldığı yerden devam ediyor. Thomas ve devasa metal labirentin içindeki arkadaşları duvarların ötesindeki dünyanın pekte onları kucaklayacak cinsten olmadığını keşfedecekler.

The Maze Runner (2014) - Labirent: Ölümcül Kaçış

KOŞUCU KURALI: ASLA KOŞMAYI BIRAKMA. HER ZAMAN TETİKTE OL. UMUDU GERİ GETİR!

Wes Ball’ın yönettiği ve Dylan O’Brien, Thomas Brodie Sangster, Will Poulter ile Kaya Scodelano’nun oynadığı Labirent: Ölümcül Kaçış (The Maze Runner), 19 Eylül 2014’de The Moment Entertainment tarafından vizyona çıkarılıyor.


Kusura bakma Lydia, uyursan kaybedersin!

Teen Wolf yıldızı Dylan O’Brien yeni filmi The First Time’ı Sundance Film Festivali’nde desteklerken Stiles’in aşk hayatı hakkındaki bazı ilginç haberleri paylaşmak için biraz vakit ayırdı.


Temmuz ayında, MTV’nin, 1985 yapımı filmden ilham alınan, doğa üstü dizisi Teen Wolf’un 2. Sezonunun 12 bölüm ile onaylandığını öğrenmiştik.


Teen Wolf dizisinin 2. sezonunda daha çok romantizim, daha çok kurtadam ve büyük bir aile dramı bekleniyor!

Evet Teen Wolf hayranları, 1. Sezonun üzerine battaniye çekildi. Sezon finali Pazartesi gecesi yayınlandı ve biz iki karaktere hoşça kal dedik.


MTV, çok tutulan Teen Wolf dizisinin 2. Sezonunu yeniden aldığını duyurdu. Klasik kurtadam masalının ikinci sezonu bir saatlik 12 bölümle 2012’de geri dönüyor.


Teen Wolf (Genç Kurt)’un 12 bölüm olarak MTV ekranlarına yeniden geleceğini geçtiğimiz sene sonu sizlere bildirmiştik. Dizi 1. bölümüyle 5 Haziran, Pazar günü MTV kanalında başlayacak. İlk bölümün ismi “Pilot” olarak açıklandı. İlk bölüm ile ilgili yayınlanan fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.


Scott McCall, aptal bir lise öğrencisiyken, kurt saldırısına maruz kalıp yeni güçler keşfeder. Ve hayatı birden değişir. 80’lerin ünlü filmi dizi olarak geri dönüyor. Teen Wolf‘u toplam 12 bölüm olarak tekrar MTV ekranlarında izleyeceğiz.