Dwayne Johnson etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Hızlı ve Öfkeli 7, Türkiye'de En Çok İzlenen  Yabancı Film Oldu!
Büyük bir hayran kitlesine sahip fenomen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7, 4 Mayıs 2015 itibariyle 2.847.570 kişi sayısına ulaşarak 30.928.230 TL hasılat elde etti. Böylece Titanik’in 17 yıllık tahtını devirerek Türkiye’de tüm zamanların en çok izlenen yabancı film olma başarısını elde etti.

Hızlı ve Öfkeli 7, 2 Milyon'u Geçti!
Liderlik koltuğunu kimseye kaptırmayan Hızlı ve Öfkeli 7, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de rekor kırmaya devam ediyor. Türkiye’de tüm zamanların en iyi yabancı film açılışını gerçekleştiren Hızlı ve Öfkeli 7, zirveyi bu hafta da korumayı başardı. Serinin hayranlarını ve aksiyon severleri sinemaya dolduran film, sadece ikinci haftanın sonunda 2.000.000 izleyici barajını geçti.

Hızlı ve Öfkeli 7'den Tarihi Rekor!
Hızlı ve Öfkeli 7, Türkiye’de tüm zamanların en iyi açılış yapan yabancı filmi oldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip serinin yeni filmi, ilk üç günde tam 783.692 kişi tarafından izlenerek, 9.026.965 TL’lik bir hasılata ulaştı.

Furious 7 (2015) - Hızlı ve Öfkeli 7
Hız üzerine kurulmuş, fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geliyor. Film, 3 Nisan 2015’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
Hız üzerine kurulmuş, fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geliyor. Hayranları tarafından merakla beklenen ve 3 Nisan 2015’te vizyona girecek olan filmin yayınlanan ilk fragmanını haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

Dwayne Johnson, DC Comics Filminde Oynayacak!
Dwayne Johnson gelecek DC Comics filminde oynayacağını açıkladı. Fakat oyuncunun süper kahraman Shazam’ı mı yoksa onun baş düşmanı Black Adam’ı mı oynayacağını henüz karar verilmedi.

Herkül: Özgürlük Savaşçısı filminin Türkçe Dublajlı Fragmanı Yayınlandı!
Dwayne Johnson’ın rol aldığı, Paramount ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures’ın filmi Herkül: Özgürlük Savaşçısı, 25 Temmuz’da vizyona giriyor. Yayınlanan Türkçe Dublajlı fragmanı haberin devamında bulabilirsiniz.

Pain & Gain (2013) - Zor Kazanç
Michael Bay’ın yönettiği ve Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Ed Harris ile Anthony Mackie’nin oynadığı Zor Kazanç (Pain & Gain), 12 Temmuz 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Michelle Rodriguez, Fast & Furious 7 Filmine Katılacak Büyük İsmi Onayladı
Geçtiğimiz günlerde interneti Fast & Furious 6 filmiyle alakalı filmin sonuna doğru bir şeyler olacağı ve Fast & Furious 6 filminin jenerik sahnesiyle ilgili büyük bir dedikodu vurmuştu. Eğer filmi büyük bir çoşku ile takip ediyorsanız bir sonraki devam filmine katılacak olan büyük ismi duymaya muhtemelen hazırsınızdır. Gelecek yaz vizyona girmesi hedeflenen filmin yönetmen koltuğunda James Wan (Insidious, Saw) olacak. Bu çok büyük bir sürpriz olduğu için hikayeyi ertelemeye karar vermiştik. Ama şimdi aktör Michelle Rodriguez yeni yeteneğinin katılımını onayladı.

Hızlı ve Öfkeli 6 Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Geçtiğimiz gün yayınlanan Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast & Furious 6) filminin yeni posterinden sonra ilk fragmanı Super Bowl sırasında yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri