Duman etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Bekleyiş Bitti: Rock’n Coke 2013 Heyecanı Başlıyor!

Editors, Klaxons, Ellie Goulding, La Roux ve The Cribs Rock’n Coke’a Geliyor!

6-7-8 Eylül tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleşecek Rock’n Coke 2013 programı bu yıl daha fazla sahne ve daha fazla müzik vadediyor. Etkinlik alanı genişletilen Rock’n Coke 2013’te Arctic Monkeys ve Hurts dışında yer alacak yeni isimler arasında, dünyanın en önemli festivallerini adeta sallayan Editors, elektronik dünyasını soprano vokaliyle birleştiren Ellie Goulding, yeni şarkılarını müjdeleyen La Roux ve fazlasıyla eğlenceli topluluk The Cribs gibi dinamik ve popüler isimler yer alıyor!

Bekleyiş Bitti: Rock’n Coke 2013 Heyecanı Başlıyor!

Arctic Monkeys ve Hurts ilk kez Türkiye’de!

Bu sene 6-7 ve 8 Eylül 2013 tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleşecek olan Rock’n Coke 2013’ün sahnelerini sallayacak isimler belli oluyor! 10. yılını geride bırakırken, sekizinci kez düzenlenecek olan Rock’n Coke 2013’un ilk sürprizleri ülkemizde ilk kez hayranlarıyla buluşacak olan Arctic Monkeys ve Hurts oldu!

Duman Grubunun Gezi Parkı İçin Bir Gecede Bestelediği Eyvallah Şarkısı!
Türkiye’nin en sevilen Rock gruplarından olan Duman, Taksim Gezi Parkı’nda yaşananlar sessiz kalmadı ve özel bir Gezi Parkı şarkısı yaptı… Duman Eyvallah dinle. Yapılan şarkı sosyal medyada büyük ilgi gördü. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da #dayangeziparki TT oldu. Duman Taksim Gezi Parkı şarkısı dinle. Bugün eylemler tüm yurt genelinde devam edecek…

24 Ekim 2011


Onlarca Rock müzisyeni Van için bir araya geliyor. 23 Ekim günü Van’da meydana gelen deprem sonrası çok sayıda yurttaşımız hayatını kaybetmiş, bir çoğu da evsiz kalmıştır.


Aylardır bu anı sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz ve en sonunda vakit geldi! 6 Kasım’da Belfast’ta gerçekleşecek olan 2011 EMA için, MTV tarafından adaylar açıklandı!


Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke, 16-17 Temmuz tarihlerinde Hezarfen Havaalanı’nda 45 bin kişiyi ağırladı. Bugüne kadar ki en geniş katılımlı Rock’n Coke Festivallerinden biri olan festivalde 7 bin 256 çadır kuruldu.


Türkiye’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke’un ilk gününde birbirinden ünlü Türk Rock grupları ana sahnede ortalığı “Duman” etti. Açılışı yapan Çilekeş’in ardından sahne alan Kurban ve Duman, festival tutkunlarını coşturdu.


Bir Çeşme Klasiği: Duman Konseri Babylon Aya Yorgi’de!

Duman’ın unutulmaz Babylon konserleri bu sene de kaldığı yerden devam ediyor. Babylon’un yeni yeri Aya Yorgi koyunda yıldızlar altında açık havada gerçekleşecek Türkiye’nin en önemli rock grubu Duman’ın konseri ile 10 Temmuz Cumartesi gecesi bu yazın unutulmazları arasına girecek.


Koç Üniversitesi baharı müzikle karşılıyor…

Koç Üniversitesi “Sosyal Aktiviteler Kulübü” tarafından düzenlenen yılın en renkli etkinliği Bahar Şenliği, 22 Mayıs Cumartesi sabahı başlıyor. Rumeli Feneri Kampusunda gerçekleşecek şenlik, üniversitelilere 15 saat süren doyumsuz bir müzik şöleni yaşatacak. Festivalde ana sahnede Ajda Pekkan, Nil Karaibrahimgil, Duman ve MFÖ canlı performansıyla sahne alacak.

Kadıköy Anadolu Lisesi’nin, “Türkiye’nin En Büyük Lise Festivali” unvanına sahip olan etkinliği KALFest bu sene 12 Haziran, Cumartesi günü Kadıköy Anadolu Lisesi bahçesinde liseli gençlerle buluşuyor.

 1 2 3 İleri