Dram etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Xavier Beauvois’in yönettiği ve Lambert Wilson, Michael Lonsdale, Olivier Rabourdin, Philippe Laudenbach’ın oynadığı Tanrılar ve İnsanlar (Des Hommes et Des Dieux – Of Gods and Men), 01 Temmuz 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Hideo Nakata’nın yönettiği ve Aaron Johnson, Imogen Poots, Matthew Beard ile Hannah Murray’ın oynadığı Ölüm Odası (Chatroom), 08 Temmuz 2011’de M3 Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Oğuzhan Uğur’un yönettiği ve Halil Taşdemir, Senem Başak, Serhat Turan ile Erdinç Kurt’nin oynadığı Ağır Abi, 06 Mayıs 2011’de Özen Film dağıtımıyla Kemik Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.


Massy Tadjedin’in yönetmenliğini yaptığı ve Keira Knightley (Joanna Reed), Eva Mendes (Laura), Sam Worthington (Michael Reed), Guillaume Canet (Alex Mann), Anson Mount (Andy), Griffin Dunne (Truman), Scott Adsit (Stuart), Stephanie Romanov (Sandra), Daniel Eric Gold (Andy)’nin oynadığı Son Gece (Last Night) 8 Nisan 2011‘de Türkiye’de vizyona giriyor.


John Cameron Mitchell’in yönettiği ve Nicole Kidman, Aaron Eckhart, Dianne Wiest ile Miles Teller’ın oynadığı Mutluluğun Peşinde (Rabbit Hole), 22 Nisan 2011’de M3 Film dağıtımıyla Mars Production – Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Handan İpekçi’nin yönettiği ve Nurgül Yeşilçay, Nejat İşler, Celile Toyon ile Meral Okay’ın oynadığı Çınar Ağacı, 18 Mart 2011′de Medyavizyon Film dağıtımıyla BKM Film – Yeni Yapım Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Brad Furman’ın yönettiği ve Matthew McConaughey, Marisa Tomei, Ryan Phillippe ile Josh Lucas’ın oynadığı Güneşin Karanlığında (The Lincoln Lawyer), 01 Nisan 2011′de Tiglon Film dağıtımıyla Mars Entertainment Group tarafından vizyona çıkarılıyor.


Debra Granik’in yönettiği ve Jennifer Lawrence, John Hawkes, Kevin Breznahan ile Dale Dickey’nin oynadığı Gerçeğin Parçaları (Winter’s Bone), 04 Mart 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.


Gareth Edwards’ın yönettiği ve Whitney Able ile Scoot McNairy’nin oynadığı İstila (Monsters), 11 Mart 2011’de Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Paul Haggis’in yönettiği ve Russell Crowe, Elizabeth Banks, Brian Dennehy ile Liam Neeson’ın oynadığı Kaçış Planı (The Next Three Days), 25 Şubat 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

 1 2 3 4 İleri