Dominic West etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Bu Sezonun En Merakla Beklenen Dizilerinden The Affair FOXLIFE'ta!
Dominic West, Ruth Wilson ve Joshua Jackson gibi ünlü oyuncular Foxlife’ın en iddialı dizilerinden The Affair’de bir araya geldi.

Showtime, The Affair Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Aktör Joshua Jackson'ı da Dahil Etti!
Showtime yeni dizisi The Affair için film ve televizyon yıldızı olan Joshua Jackson (Fringe)’ı oyuncu kadrosuna dahil etti. Jackson daha önceden dizide yer alacağı açıklanan Dominic West (The Wire, The Hours), Ruth Wilson (The Lone Ranger, Luther) ve Maura Tierney’e (The Good Wife, ER) katılacak.


Andrew Stanton’un yönettiği ve Taylor Kitsch, Lynn Collins, Samantha Morton ile Mark Strong’un oynadığı John Carter: İki Dünya Arasında (John Carter), 09 Mart 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Geçtiğimiz günlerde John Carter filminin ilk fragmanını sizlerle paylaşmıştık. John Carter filmi yine aynı adı taşıyan kitaptan uyarlama olup geçmişte ve günümüzde birçok sinemacıya yaratıcı fikirleriyle ilham vermiş olan Edgar Rice Burroughs eseridir. Filmin bugün yayınlanan ikinci fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


John Carter filmi aslında Edgar Rice Burroughs’un klasik bilim kurgu maceraları kitabından esinlenerek senaryo haline getirilmiştir.


Oliver Parker’ın yönettiği ve Rowan Atkinson, Gillian Anderson, Dominic West ile Rosamund Pike’in oynadığı Johnny English’in Dönüşü (Johnny English Reborn), 28 Ekim 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.