Dominic Cooper etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Warcraft Filminin Merakla Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Legendary Pictures ve Universal Pictures, Blizzard Entertainment’ın global fenomenine dayanan, dünyaların çatıştığı destansı macera Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmini sunar.

Dracula: Başlangıç Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!
Dracula’ya dönüşen adamın başlangıç hikayesini anlatan Dracula: Başlangıç (Dracula Untold) filminde Luke Evans (Hızlı ve Öfkeli 6, Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı) rol alıyor. Sarah Gadon, Dominic Cooper, Diarmaid Murtagh ve Samantha Barks’ın da yer aldığı epik aksiyon-maceranın yönetmeni Gary Shore, yapımcısı ise Michael De Luca. Yayınlanan Türkçe Altyazılı fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Need For Speed (2014) - Hız Tutkusu
Scott Waugh’un yönettiği ve Aaron Paul, Dominic Cooper, Scott Mescudi ile Imogen Poots’un oynadığı Hız Tutkusu (Need For Speed), 14 Mart 2014’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Need for Speed Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Mücadele edecek gücü ve hırsı bulup bunu başaracağım.

Evet, bunu beklemiyorduk. Bilgisayar oyunu serisi Need for Speed’in Dream Works tarafından yapılan sinema uyarlamasının ilk fragmanı yayınlandı ve ürkütücü biçimde güzel ve aynı zamanda aksiyon dolu. Yavaş ama şiddetli bir orkestra ve etkileyici bir opera sesi, filmin müzikleri aksiyon sahneleriyle bir uyum içerisinde sıraya konmuş. Filmin yıldızı ise Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Aaron Paul. Etkileyici görünüyor ve Hızlı ve Öfkeli serisine göre adrenalin yüklü aksiyondan başka duygusal bir ağırlığa da sahip.

Fenomen Oyun Need For Speed Film Oluyor!
Dünyanın en popüler oyunlardan olan ve EA Games’in 140 milyon adet satarak rekor kırdığı Need For Speed, DreamWorks ve EA Games işbirliğiyle beyazperdeye taşınıyor.


Entertainment Weekly’nin haberine göre yönetmenliğini Timur Bekmambetov’un yaptığı başrollerinide Benjamin Walker, Dominic Cooper, Anthony Mackie, Mary Elizabeth Winstead, Jimmi Simpson, Robin McLeavy, Alan Tudyk ve Rufus Sewell bulunan uyarlama film Abraham Lincoln: Vampire Hunter (Abraham Lincoln: Vampir Avcısı)’dan beş yeni fotoğraf yayınlandı.


“İlk aşk aslında tatlı bir umutsuzluk” Michelle Williams’ın Marilyn Monroe’suyla tanışmaya hazır mısınız bakalım?

Simon Curtis’in yönettiği ve Michelle Williams, Eddie Redmayne, Julia Ormond ile Kenneth Branagh’ın oynadığı Marilyn ile Bir Hafta (My Week With Marilyn), 10 Şubat 2012’de Tiglon Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


The Weinstein Şirketi, My Week with Marilyn’in fragmanını bir kaç hafta önce yayınlamıştı. Üzerinden pek geçmeden birde Marilyn’in banyoda duş sahnesine ait sneek peek’i yayınlandı. Haberin devamında yayınlanan sneak peek’i izleyebilirsiniz.


“İlk aşk aslında tatlı bir umutsuzluk” Michelle Williams’ın Marilyn Monroe’suyla tanışmaya hazır mısınız bakalım? The Weinstein Şirketi sonunda My Week with Marilyn’in fragmanını yayınladı. Filmde Williams, Marilyn Monroe’yu canlandırıyor ve Monroe’nun 50’li yıllarda The Prince ve Showgirl filmleri için Londra’yı ziyaret etmesi konu alıyor. Bu film şimdiden oscar’a ağırlığında görülüyor ve harika performanslar içeriyor. Eddie Redmayne, Colin Clark rolünde, Judi Dench, Sybil Thorndike rolünde ve Kenneth Branagh, Laurence Olivier olarak ekranlara geliyor. Şimdi bazılarınız Michelle Williams’in bu role pek yakışmayacağını düşünmüş olabilir, tepkilerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz. Aslında ben biraz etkilendim, çok güzel gözüküyor ama ben sadece William’dan bahsetmiyorum.