dollhouse etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Dollhouse‘un 2. sezon promo fragmanı yayınlandı. Dizinin ilk bölümü 25 Eylül günü başlayacak. İlk bölümün adı “Vows“. Fragmanı, haberin devamında hep birlikte izleyelim.

Başarılı bir ilk sezon geçiren ve 2. Sezon için yayıncı kanal Fox’tan yeşil ışık alan Dollhouse, yayınlanmaya başladığı andan itibaren beyaz perdede yayınlanan benzerlerinden çok daha fazla ses getiren ve bu yıl ekranlara veda eden Terminator: Sarah Connor Chronicles‘taki sevgili Cameron’ı (Nam-ı diğer Summer Glau) konuk edecek. Haber kanal tarafından doğrulanmış durumda.

Dizi sezonu açılıyor, sevdiğimiz yabancı dizilerimiz tek tek yayınlanmaya başlayacak. Peki ama hangi dizinin, hangi gün başlayacağını biliyor musunuz? Ayrıca bu yeni sezonda birbirinden kaliteli yeni yapımların başlayacağını ve onlar hakkında buraya tıklayarak bilgi alabilceğinizi biliyor musunuz?

2009-2010 sezonu yayınlanıcak diziler hakkında kanallardan açıklamalar gelmeye başladı. Peki önümüzdeki sezon hangi diziler devam edicek, hangi diziler iptal edildi öğrenmek ister misiniz?

Dollhouse 1. sezon 10. bölümü ile 24 Nisan günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “Haunted” olarak belirlenmiş. Yeni bölümün fragmanı için haberin devamına bakınız.

Dollhouse 1. sezon 6. bölümü ile 20 Mart günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “Man On The Street” olarak belirlenmiş. Yeni bölümün fragmanı için haberin devamına bakınız.

Dollhouse 1. sezon 5. bölümü ile 13 Mart günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “True Believer” olarak belirlenmiş. Yeni bölümün fragmanı için haberin devamına bakınız.

FOX kanalının yeni tv dizilerinden biri olan Dollhouse, 1. sezon 3. bölümü ile 27 Şubat günü ekranlarda olacak. Yeni bölümün ismi ise “Stage Fright” olarak belirlenmiş. Yeni bölümün fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

2008 – 2009 sezonunda Kış ayı içinde başlayacak dizilerin sezon prömiyerlerine haberin devamında ulaşabilirsiniz.

NOT: Sonlarında (*) işareti olan diziler; Sezon arasına girmiş dizilerin geri dönüş tarihleridir. İşaret olmayan diziler ise kendi tarihlerinde sezon prömiyerlerini ya da diğer sezonlarını yapacaklardır.