Dizi Tanıtımları etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Jessica Jones Dizi Serisinin İlk Tanıtıcı Fragmanı Yayınlandı!

Artık tüm dünya onun adını öğrenecek.

Netflix merakla beklenen Marvel serisi Jessica Jones‘un yayın tarihini açıkladı. 20 Kasım gecesi saatler 00:01’i gösterdiğinde Jessica Jones serisi Netflix ekranlarında izleyici ile buluşacak. Bu sezonda seri her biri birer saat uzunluğunda olan 13 bölüm ile ekranlarda olacak.

FOXCRIME’ın yeni dizisi Scorpion Temmuz’da başlıyor
Polisiye dizilere yeni bir soluk getirecek Scorpion’da dahiler ve federal ajanlar, suçluların amacına ulaşmasını engelliyor.

Merakla Beklenen True Detective 2. Sezonu Dizimax Vice’ta başlıyor

Zengin oyuncu kadrosu ve ilginç hikâyesiyle milyonları ekran başına kilitleyen True Detective, 22 Haziran’dan itibaren ikinci sezon bölümleriyle her Pazartesi Dizimax Vice’ta başlıyor.

Orange is the New Black, yeni sezonuyla yine Dizimax Drama ekranında
Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Orange Is The New Black üçüncü sezonunda da Digiturk ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Geçtiğimiz yıl aldığı üç Emmy ödülü ile öne çıkan yapım, 15 Haziran’dan itibaren hafta içi her gün Dizimax Drama kanalında ekrana gelecek.

The Flash ve Arrow Serilerinin Spinoff Projesi DC'nin Legends of Tomorrow'a Yeşil Işık!
CW kanalı bir süredir Arrow ve The Flash serilerinin spinoffu olacak yeni bir seri üzerinde çalışmalar yapıyordu. Şimdi ise bu yeni serinin adı belli oldu ve ilk sezon çalışmalarına başlandı. DC’s Legends of Tomorrow serisine hazır olun! Bu yeni seride daha önce ekranda görmüş olduğunuz karakterler ile birlikte yeni karakterlere de yer verilecek. Serinin bu sonbaharda yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Legends dizisinin nefes kesen 1. sezon finali Mayıs’ta FOXCRIME ekranlarında!
Game of Thrones ve Yüzüklerin Efendisi’nde büyük ilgiyle izlenen ünlü oyuncu Sean Bean’in başrolünde olduğu Legends 1. sezon finaliyle 8 Mayıs Cuma günü 20:45’te FOXCRIME’da.

Cadı avlarının perde arkasını anlatan yeni dizi Salem, Mayıs’ta FX’te başlıyor!
Aydınlanma Çağı’nda başlayan korku dolu cadı avı hikayeleri, yeni dizi Salem’le 3 Mayıs Pazar günü 00.15’te FX ekranlarında başlayacak.

Beş Kardeş Dizisi Çok Yakında Kanal D'de Başlıyor!

Bomba gibi kadrosuyla Beş Kardeş, ekranların yeni fenomeni olacak!

Kanal D’nin yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, senaryo ve yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı, başrollerini Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak, Fatih Artman, Serdar Orçin, Melisa Sözen ve Nihal Yalçın’ın paylaştığı, Ece Dizdar, Gizem Erdem, Merve Ateş, Eylül Su Sapan, Merve Dizdar, Ayşen Gruda, Sabriye Kara, Kuzey Yücehan, Zeynep Kızıltan, Serkan Kuru, Ercü Turan, Vedat Erincin, Köksal Engür, Serhat Talay, Banu Fotocan, Erşan U.Ölmez, Ahmet Kaynak, Eren Şahin, Tevfik Yapıcı ile Ziya Çiçek’in onlara eşlik ettiği yeni dizisi Beş Kardeş, yakında başlıyor.

Bu Sezonun En Merakla Beklenen Dizilerinden The Affair FOXLIFE'ta!
Dominic West, Ruth Wilson ve Joshua Jackson gibi ünlü oyuncular Foxlife’ın en iddialı dizilerinden The Affair’de bir araya geldi.

The Flash (2014) Tanıtımı

Flaşlar bu kez dünyanın en hızlı adamı için çakacak!

İsmi Barry Allen. O, kendi deyimiyle, “yaşayan en hızlı insan”. Arrow ile aynı evrende geçen The Flash, bir yıldırım çarpması sonrasında insanüstü bir hıza kavuşan Barry Allen’ın hikayesini anlatıyor. Oliver Queen’in sert kahraman imajına karşılık, duygularını belli etmekten korkmayan Barry Allen’ı sevgiyle kucaklıyoruz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 19 20 21 İleri