Dexter etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Dexter 8. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
Dexter 8. Sezon 12. Bölümü ile 22 Eylül 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Remember the Monsters?” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Dexter 8. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
Dexter 8. Sezon 11. Bölümü ile 15 Eylül 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Monkey In A Box” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Dexter 8. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Dexter 8. Sezon 10. Bölümü ile 8 Eylül 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Goodbye Miami” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Dexter 8. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Dexter 8. Sezon 9. Bölümü ile 25 Ağustos 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Make Your Own Kind Of Music” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Dexter Dizisinin Finali Sürprizlerle Dolu Olacak!
Bugünlerde seri finallerinde herkesi memnun etmek neredeyse imkansız. Ama Dexter’ın arkasındaki ekip her ne kadar en kötüsü için hazırlansalar da bu konuda kendilerine güveniyorlar.

Dexter 8. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Dexter 8. Sezon 8. Bölümü ile 18 Ağustos 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Are We There Yet?” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

edfdfdf
Dexter’ın haylaz çocuğu Sam Underwood seri katil işine devam ederek sürekli bir rol ile ikinci sezonda Fox’un The Following dizisine katılıyor.

Dexter 8. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Dexter 8. Sezon 7. Bölümü ile 11 Ağustos 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Dress Code” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Dexter 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Dexter 8. Sezon 6. Bölümü ile 4 Ağustos 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “A Little Reflection” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Dexter 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Dexter 8. Sezon 5. Bölümü ile 28 Temmuz 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “This Little Piggy” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 11 12 İleri