Deniz Çakır etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Deniz Çakır, Muhteşem Yüzyıl'da!
Muhteşem Yüzyıl, kadrosuna Deniz Çakır da katıldı. Son olarak Star TV’de yayınlanan ve geçtiğimiz aylarda ekrana veda eden İffet dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu Deniz Çakır, Muhteşem Yüzyıl’a katıldı.


MTM’nin, yıl boyunca tüm haberleri tek tek analiz ederek hazırladığı yılın dizileri ve dizi oyuncuları araştırmasının sonuçları belli oldu. Buna göre, yılın en çok gündemde kalan dizisi, hakkında pek çok tartışma çıkan “Muhteşem Yüzyıl” oldu. Show TV’nin beğenilen yapımı, 2011 yılında 8 bini aşkın haber ve yazıya konu edildi. Osmanlı İmparatorluğu’nun en önemli sultanlarından Kanuni Sultan Süleyman’ın hükümdarlığı dönemini anlatan yapım, dönemi doğru yansıtmadığı gerekçesiyle pek çok siyasi ismin eleştirisine de uğradı.


Başrolde Deniz Çakır ve sürpriz isimlerin yer alacağı ‘İffet’ yeni dönemde Star ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

23 Aralık 2010


Özcan Deniz’in yönettiği ve Özcan Deniz, Deniz Çakır, Barış Falay ile Ragıp Savaş’ın oynadığı Ya Sonra, 25 Şubat 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla DNZ Film – Demtaş Film – Renkli Filmler tarafından vizyona çıkarılıyor.

1 Aralık Dünya AIDS günü için ünlü isimler kolları sıvadı. Geliri AIDS hastalarına destek olmak amacıyla Pozitif Yaşam Derneği’ne bağışlanacak.