Defiance etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Defiance 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Defiance 2. Sezon 8. Bölümü ile 7 Ağustos 2014, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Slouching Towards Bethlehem” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Defiance 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Defiance 2. Sezon 5. Bölümü ile 17 Temmuz 2014, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Put the Damage On” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Defiance 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
Defiance 2. Sezon 4. Bölümü ile 10 Temmuz 2014, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Beasts Of Burden” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Defiance 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Defiance 2. Sezon 3. Bölümü ile 3 Temmuz 2014, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Cord and the Ax” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Defiance 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Defiance 2. Sezon 2. Bölümü ile 26 Haziran 2014, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “In My Secret Life” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Defiance 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
Defiance 2. Sezon 1. Bölümü ile Haziran 2014 tarihinde kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Defiance 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
Defiance 1. Sezon 12. Bölümü ile 8 Temmuz 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Everything Is Better” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Defiance 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
Defiance 1. Sezon 11. Bölümü ile 1 Temmuz 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Past Is Prologue” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Defiance 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Defiance 1. Sezon 10. Bölümü ile 24 Haziran 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Bride Wore Black” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Defiance 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Defiance 1. Sezon 9. Bölümü ile 17 Haziran 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “If I Ever Leave This World Alive” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri