Deadpool etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Deadpool Filminin Fragmanı Yayınlandı!

“İpucu müzik!”

Tim Miller’ın yönetmenliğini üstlendiği ve Ryan Reynolds’ın baş rolünü oynadığı Deadpool filminin fragmanı yayınlandı!

Reynolds’ın yanı sıra filmde Morena Baccarin’i Copycat karakteri ile, Gina Carano’yu Angel Dust karakteri ile, T.J. Miller’ı Weasel karakteri ile, Ed Skrein’i Ajax karakteri ile Brianna Hildebrand’ı Negasonic Teenage Warhead karakteri ile ve Andre Tricoteux’u ise Collosus karakteri ile beyaz perdede göreceğiz. Aslında bu film müstehcen ve şiddet içerikli olduğu için Marvel Stüdyolarının çekmeyi tercih etmeyeceği türden bir film fakat izleyici tam da bunu ekranlarda görmek istiyor. Filmin fragmanı oldukça iyi tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz.


X-Men: First Class‘ın 3 Haziran’da gösterime gireceğinin belli olmasından sonra X-Men serisinin son filmi X-Men: The Last Stand (X3)’den sonra yeni bir devam filmi olmayacağı düşünülmüştü. Ancak serinin yapımcısı Lauren Schuler Donner bir dördüncü ve beşinci seri devam filmlerinin olabileceğini açıkladı. Dedi ki, “Teklifi Fox’a götürdük ve bayıldılar. Ve X4’ten sonra X5’e yönleneceğiz,”. Süper Mutant Kahraman takımı için tüm söylediği bu oldu ama Ryan Reynolds‘un yer aldığı Deadpool için de bazı açıklamalar yaptı.


Gavin Hood’un yönettiği ve Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Liev Schreiber ile Dominic Monaghan’ın oynadığı X-Men Başlangıç: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine), 01 Mayıs 2009’da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarıldı.