DC Comics etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Dwayne Johnson, DC Comics Filminde Oynayacak!
Dwayne Johnson gelecek DC Comics filminde oynayacağını açıkladı. Fakat oyuncunun süper kahraman Shazam’ı mı yoksa onun baş düşmanı Black Adam’ı mı oynayacağını henüz karar verilmedi.

Justice League’de Kötü Karakter Kim Olacak?
Warner Bros’un yaptığı açıklamaya göre Justice League’in sorunsuz bir şekilde çekimleri tamamlanırsa 2015’in yaz aylarında vizyona girecek. Peki Superman, Batman, Wonder Woman ve diğer DC Comics kahramanlarının karşısındaki kötü karakter kim olacak?


Arrow, DC Comics’in düşman ve müttefik karakterlerini diziye katarken hiç zaman harcamıyor. Ve onlara bir yenisi daha ekleniyor… Dizinin yapımcıları Shado karakterini canlandıracak bir oyuncu arayışı içerisindeler.


Arrow dizisi, DC Comics’in üç kötü karakterini diziye dahil edebilir. Bu kötü karakterlerin kim olduğunu haberin devamında öğrenebilirsiniz.


Arrow, kadrosuna yeni süper kahramanlar ekleyebilir. CW’nin Arrow dizisinin üç yaratıcısıyla yapılan röportajda “ Yeni süper kahramanımızı daha çok hayranımıza ulaşmak için kadromuza dahil edeceğiz.” dedi. DC Comics ise bu yeni süper kahramanın Batman olabileceğini söyledi. Haberin devamında ayrıntıları bulabilirsiniz.


Superman’in hakları için DC Comics’le girdiği yasal savaşı kazanan Warner Bros, yeni filmi Justice League‘i çekmeye hazırlanıyor. Haberin ayrıntılarını yazının devamında bulabilirsiniz.

23 Haziran 2012


Şiddetli bir gemi kazasından sonra, milyarder playboy Oliver Queen kaybolmuştur ve Pasifik’te ücra bir adada yaşadığı keşfedilinceye kadar, beş yıl boyunca ölü olduğu sanılmıştır. Evi Starling City’ye döndüğünde onu, üzerine titreyen annesi Moira, çok-sevgili kız kardeşi Thea ve en iyi arkadaşı Tommy karşılar, fakat onlar Oliver’ın adada çektiği sıkıntıların onu değiştirdiğini hissederler.


The CW’nin Green Arrow dizisi, Arrow, başrol kadrosunu belirledi. Deadline’a göre Oliver Queen rolü Stephen Amell’e verildi.


The CW, DC Comics’in Green Arrow’ıyla süper kahraman işine geri dönüyor.

Öncelikle Deadline.com’un belirttiğine göre, kanal proje için Greg Berlanti ve Marc Guggenheim (Eli Stone) ve Andrew Kreisberg (The Vampire Diaries) tarafından yazılıp yapımcılığı yapılan bir pilot bölüm sipariş etti.


Eric Kripke (Supernatural), CW’de yayınlanacak olan yeni dizisinde DC Comics’in ölümsüz kahramanı Deadman‘i şekillendirecek.

 1 2 İleri