Dark Shadows etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Tim Burton’un yönettiği ve Johnny Depp, Eva Green, Michelle Pfeiffer ile Jonny Lee Miller’in oynadığı Karanlık Gölgeler (Dark Shadows), 15 Haziran 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Ülkemizde, 15 Haziran’da vizyona girecek Dark Shadows (Karanlık Gölgeler) filminin “Gölgelerin Ardındaki Adam/Man Behind the Shadows” adlı özel fragmanı yapım şirketi tarafından yayınlandı. Bu fragman, filmin yönetmeni Tim Burton’a odaklanmaktadır ve filmden kamera arkası görüntüleri ile başrol oyuncuları Johnny Depp, Michelle Pfeifer, Eva Green ve Helena Bonham Carter röportajlarını içermektedir. Uzunluğu 3:46 dakikadır.


Mad Men 5. Sezon 9. Bölümü ile 13 Mayıs 2012, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Dark Shadows” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Ülkemizde 15 Temmuz 2012′de vizyona girecek olan Dark Shadows (Karanlık Gölgeler) filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Yayınlanan Türkçe altyazılı fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


The Oscar Boy, 2013’teki 85. Oscar Ödülleri için ayrıntılı bir tahmin listesi yayınlayarak bizlere 2012’de hangi filmlerin ön plana çıkacağı yönünde ipuçları veriyor. Şimdiden Oscar yoluna düşmüş filmlerden bizim seçtiklerimize haberin devamında bakabilirsiniz.


1960’ların gotik gündüz kuşağı dizisi Dark Shadows‘un Tim Burton tarafından beyaz sahne uyarlaması, hayaletleri, zebanileri, zombileri, kurt adamları, vampirleri paralel dünyalar ve zaman paradoksları konu alan bu yeni filme ait ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Johnny Depp’in Michelle Pfeiffer’i korkuturken ki kanlı elli ilk görünümü ile tehditkâr fotoğrafına bakınca, Tim Burton’ın Dark Shadows uygulaması oldukça tehlikeli gözüküyor. Ama filmde garip bir espri anlayışı olacağı söylendi ve bu anlayış Deep ‘in Barnabas Collins olarak çekildiği yeni fotoğrafında oldukça hakim ve hala tamamen dostça gözükmemesine rağmen, tamamen dehşet verici de gözükmüyor. Açıkçası kimsenin bu filmden tam olarak ne bekleyeceğini bildiğini sanmıyorum, ama Chloe Moretz ve tabi ki Helena Bonham Carter’ın da dahil olduğu harika kadrosunu düşünecek olursak, iyi iş yapacağını umuyorum.


Bugünün erken saatlerinde Entertainment Weekly dergisinin yeni sayısı öncesi açıklanan bir ön görünüş yayınında The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) hakkında elimizde gecen birkaç fotoğrafı paylaşmıştık. Şimdi ise 1960’ların gotik gündüz kuşağı dizisi Dark Shadows‘un Tim Burton tarafından beyaz sahne uyarlaması, hayaletleri, zebanileri, zombileri, kurt adamları, vampirleri paralel dünyalar ve zaman paradoksları konu alan bu yeni filme ait bir fotoğraf daha online medya’da su yüzüne çıktı. Johnny Depp ve Michelle Pfeiffer’in göründüğü fotoğrafta, en azından gecen sene yayınlanan tüm oyuncu kadrosunu içeren ilk görünüş fotoğraflarından daha farklı bir bakış acısıyla filme göz atma şansı yakalıyoruz. Tabi hala nasıl bir film olacağı konusunda bir fikrim yok ama fotoğrafı görmek isteyenler haberin devamında bulabilirler.


Geçen gün, Tim Burton’ın vampirler, hayaletler, gulyabaniler, zombiler, kurtadamlar, paralel evrenler ve zaman paradokslarının olduğu 1960’ların dönem serisi Dark Shadows beyazperde uyarlamasından ilk resmi fotoğrafı görmüştük. Tim Burton filmin yönetmen koltuğunda ve yeni yayınlanan iki resmi fotoğrafta da yönetmenin oyuncu kadrosuyla sıkı çalıştığını ve Johnny Depp’in ürpertici kanlı ellerini içerdiğini görüyoruz. Ayrıca bir haberimiz de var bu film 3D kalitesine dönüştürülmeyecek.


Geçen haftalarda, Johnny Depp’i beyaz ağırlıklı makyajı ile gösteren fotoğraflarının su yüzüne çıkmasıyla onu Tim Burton’ın vampirler, hayaletler, gulyabaniler, zombiler, kurtadamlar, paralel evrenler ve zaman paradokslarının olduğu 1960’ların dönem serisi Dark Shadows beyazperde uyarlamasında büyük güneş gözlükleri ve dönem kıyafetleri içerisinde görmüş olduk. Şimdi de Depp, Helena Bonham Carter, Michelle Pfeiffer ve diğer oyuncu kadrosunun sanki The Munsters veya The Addams Family’nin yeni versiyonundaymış gibi gözüktükleri ilk fotoğrafa sahibiz. Yayınlanan bu fotoğrafa haberin devamında bakabilirsiniz.

 1 2 İleri