Daredevil etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

İşte Marvel Televizyon'un Comic Con programı ve detayları!
9 Ekim cuma günü Marvel’s Ultimate Spider-Man: Web-Warriors serisinin yeni bölümlerine geniş bir bakış atacağız ve yeni Marvel’s Guardians of the Galaxy serisinin ne durumda olduğunu göreceğiz. Ayrıca ABC ekranlarında yayınlanmadan önce Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. serisinin yeni bölümünü izleme şansına sahip olacağız! Son olarak da Marvel’s Agent Carter serisinin ikinci sezonunda Peggy Carter ve Jarvis’i nelerin beklediği göreceğiz!

Daredevil 1. Sezon Fragmanı
Daredevil dizisinin 13 bölümden oluşan birinci sezonu 10 Nisan 2015, Cuma günü Netflix ekranlarında yayınlanacak. Yayınlanacak olan sezonun fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Deborah Ann Woll, Daredevil Dizisinde Yer Alacak!
True Blood dizisi oyuncusu Deborah Ann Woll, Marvel’ın yaklaşan projesi Daredevil serisinde kadın başrolü kaptı. HBO’nun vampir dizisinin finali yaklaşırken genç oyuncu Karen Page karakterini canlandırmak için antlaşma imzaladı.

Netflix, Daredevil Starını Buldu!
Marvel ve Netflix’in ortak yapımı olan Daredevil sonunda baş rolünü buldu. Başrolü Broadwalk Empire dizisinden tanıdığımız Charlie Cox canlandıracak.

Netflix ve Marvel Dört Yeni Seri Geliştiriyor!
Marvel ve Netflix tarihte yer edecek dört yeni efsanevi seri ve ek olarak yenilenen Marvel karakterlerinin hayatına dayalı kısa seriler geliştirmek için bir araya geliyor.


20th Century Fox her şeyi şekillendirmeye başlıyor mu? Variety’nin haberine göre Fox yeni Daredevil filmi için Hard Candy, 30 Days of Night ve evet, The Twilight Saga: Eclipse‘in yönetmeni David Slade‘le anlaştı. Bilindiği gibi geçen yıl hem Daredevil hem de Fantastik Dörtlü için yeni birer film yapılacağı duyurulmuştu. Filmin yeni versiyonunun 2003 yılında Ben Affleck‘in canlandırdığı versiyonla bir bağlantısı olmayacağı da belirtildi.

Yapımcı Todd Black, New York Post’a yaptığı açıklamada, Kirsten Dunst‘ın Spider Man 4’te de Mary Jane Watson olarak rol alacağını belirtti. Genç yıldız, serinin yeni bölümünde bir kez daha Peter Parker’ın sevgilisi olarak yönetmen Sam Raimi ve aktör Tobey Maguire ile bir araya gelecek. Filmin 6 Mayıs 2011‘de gösterime girmesi planlanıyor.