Danny Cannon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Fox’un Yeni Dizisi Gotham’ın Yönetmenliğini Danny Cannon Üstlenecek!
Yeni bir Warner Bros. Ve Bruno Heller yapımı olan Fox’un yeni çizgi roman drama dizisi olan Gotham’ın yönetmenliğine Danny Cannon getirildi. Proje Eylül ayında Fox ekranlarında yayında olacak. Dizi DC Comics’in ünlü Batman karakterinin evrenini, Komiser James Gordon’ın hikayesini ve Gotham şehrini meşhur kılan kötü adamların hikayelerini keşfe çıkacak.

The Tomorrow People (2013) Tanıtımı
Onlar insanlığın bir sonraki evrimsel gelişmesi. Normal ötesi güçlerle birlikte doğan bir nesil. Stephan Jameson bildiğimiz dünya ve geleceğin değişken dünyası arasındaki dönüm noktasında duruyor.


Yapımcı J.J. Abrams (Fringe, Lost, Star Trek, Super 8 ve yakında gelecek olan Mission: Impossible – Ghost Protocol) ve aynı zamanda yazar ve yapımcı Elizabeth Sarnoff (Lost, Deadwood) yeni bir gerilim yapımında, zamanın en büyük katillerini, tecavüzcülerini, hırsızlarını barındırmış olan Amerika’nın adı duyulmuş hapishanesi Alcatraz’da buluşuyorlar.

22 Mayıs 2010


Nikita CW’nin yeni aksiyon ve gerilim dolu dizisi ve haftaya “Pilot” bölümüyle görücüye çıkacak. Geçtiğimiz günlerde, yayınlanmasını umut ettiğimiz birçok güzel dizinin iptal haberlerinden sonra yeni dönemde yayınlanacak olan dizilerde bunu telafi edebilecek kalite bekliyoruz. Kişisel görüşüme göre, Nikita’da bunlar bir tanesi. Dizinin başlıca konusunu haberin devamında okuyabilirsiniz.