Danielle Panabaker etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Flash (2014) Tanıtımı

Flaşlar bu kez dünyanın en hızlı adamı için çakacak!

İsmi Barry Allen. O, kendi deyimiyle, “yaşayan en hızlı insan”. Arrow ile aynı evrende geçen The Flash, bir yıldırım çarpması sonrasında insanüstü bir hıza kavuşan Barry Allen’ın hikayesini anlatıyor. Oliver Queen’in sert kahraman imajına karşılık, duygularını belli etmekten korkmayan Barry Allen’ı sevgiyle kucaklıyoruz.

Arrow 2. Sezon 19. Bölümü Flash Projesinin Karakterlerini Misafir Edicek!
Arrow‘un başyapımcısı Marc Guggenheim tarafından verilen habere göre Flash projesinin oyuncu kadrosunda olan Danielle Panabaker ve Carlos Valders CW’nin sevilen dizisi Arrow‘un 2. sezon 19. bölümüne konuk oyuncu olarak katılacak.

Rick Cosnett ve Danielle Panabaker, Flash’ın Oyuncu Kadrosuna Katıldı!
The Vampire Diaries oyuncularından Rick Cosnett ve Danielle Panabaker, Flash dizisinde Grant Gustin ve Jesse L. Martin ile başrolü paylaşacak. Warner Bros. Ve Berlanti Yapım’ın ortak projesi olan dizi Flash olarak bilinen Barry Allen’ın hikayesini konu alacak.


Suda bir şeyler varrr!

Hazırlanın, uzun zamandır beklenen Piranha serisinin fragmanı geldi! Spike TV’nin sunduğu Scream Ödülleri’nde Dimension Films Piranha 3DD’nin 30 saniyelik ilk fragmanını yayınladı. Şaşırmayın gerçekten de başlığı bu şekilde! Film, John Gulager tarafından yönetildi. Bir kez daha Ving Rhames, Christopher Lloyd gibi isimler var. Ayrıca Danielle Panabaker, Gary Busey, Katrina Bowden ve David Hasselhoff gibi ekibe yeni katılan isimler de var. Fragmanına bakılırsa bu filmde ilk film kadar çılgın gelmiş geçmiş en korkutucu filmlerden biri olacağa benziyor. Şimdiden beklentilerimizin üstünde bir gösteri sunuyor ve emin olun her yerinde çifter çifter ‘D’ler var.

Korku sinemasının efsanevi serisi yeniden başlıyor. İlk film 24 Nisan 2009’da sinemalarda! Marcus Nispel’in yönettiği remake 13. Gün (Friday, the 13th) 24 Nisan 2009’da UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona sunuluyor. Ünlü korku klasiğinin yeniden yapımında Jared Padalacki, Danielle Panabaker, Amanda Righetti ile Travis Van Winkle rol alıyor.