Daniel Cudmore etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Days of Future Past (2014) - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Bryan Singer’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters ile Ellen Page’in oynadığı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past), 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girdi.

X-Men: Days of Future Past Filmin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Comic-Con’da filmden çekim görüntülerini gördüğümüzden beri Bryan Singer’ın X-Men: Days of Future Past filminin fragmanının yayınlanmasını merakla bekliyorduk. İlk X-Men serisindeki oyuncular ile yeni X-Men: First Class serisindeki oyuncuların bir araya gelmesi bu yeni filmi şüphesiz bu zamana kadar ki en büyük X-Men filmi yapacak. Fragman Comic-Con’da gördüğümüz görüntülere benziyor ama daha önceden hiç görmemiş olduğumuz anları da ortaya çıkarıyor. Mayıs ayı bir an önce gelmeli!

The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma)’nın yeni bir klip yayınlandı! Ama Edward, Jake veya Bella mevzu- bahis değil. Volturi ile ilgili. Seattle’da yenidoğanların yaptığı yıkımı izliyorlar ve aralarında konuyu tartışıyorlar. Jane ve Felix arasındaki küçük dialog(!) dikkat çekici…

The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma) filminden yeni promo fotoğraflar 10. “Volturi” serisi yayınlandı. Haberin devamında yayınlanan yeni promo fotoğraflarına bakabilirsiniz.


New Moon (Yeni Ay) filmindeki Bella’nın doğum günü sahnesini içeren yeni bir video yayınlandı. Haberin devamında yayınlanan videoyu Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

The Twilight Saga: New Moon (Yeni Ay)’da Sneak Peek’lerin ardı arkası kesilmezken, bu seferde Volturi ile olan bölümden 43 saniye gibi bir görüntü geldi. Edward’ı saniye saniye, yere nasıl vurdukları ile karşımızda! Tüm dialoglarıyla haberin devamında beraber izleyelim.

The Twilight Saga: New Moon‘da Kristen Swewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner‘ı gene Bella Swan, Edward Cullen ve Jacob Black rollerinde görücez. Yönetmen koltuğunda  The Golden Compass’ın yazarı Chris Weitz oturuyor. Çekimler Vancouver, Kanada ve Tuscany, İtalya’da çekildi.


Brett Ratner’in yönettiği ve Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen ile Patrick Stewart’ın oynadığı X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand), 26 Mayıs 2006’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.