Dakota Johnson etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Need For Speed (2014) - Hız Tutkusu
Scott Waugh’un yönettiği ve Aaron Paul, Dominic Cooper, Scott Mescudi ile Imogen Poots’un oynadığı Hız Tutkusu (Need For Speed), 14 Mart 2014’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Dakota Johnson ve Charlie Hunnam Grinin Elli Tonu’unda Başrolleri Paylaşıyor
Universal Pictures ve Focus Features’in yapımını üstlendiği, çok satan erotik roman Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey) sinema uyarlaması için Emma Watson gibi oyuncuların başrol olabileceği söylentilerinden sonra seçilen oyuncu nihayet açıklandı. The Social Network, 21 Jump Street ve The Five-Year Engagement filmlerinden tanıdığımız aktrist Dokato Johnson, uysal kişiliğinin, başarılı ve genç girişimci Christian Grey ile başlayan romantik ilişkiyle birlikte fiziksel ve duygusal olarak mağlup edileceği, kitabın kadın karakteri Anastasia Steele’i canlandıracak. Film ilk izlenim olarak şaşırtıcı görünüyor.

Fenomen Oyun Need For Speed Film Oluyor!
Dünyanın en popüler oyunlardan olan ve EA Games’in 140 milyon adet satarak rekor kırdığı Need For Speed, DreamWorks ve EA Games işbirliğiyle beyazperdeye taşınıyor.


Filmin konusu genç subaylar arasında oluşan gizli bir polis biriminin (Jonah Hill, Channing Tatum) gençlerin suçlarını kontrol etmek ve suçluları yakalamak için yüksek okullara sızması. Johnny Depp’in 80lerde rol aldığı klasik TV programının yeniden derlenmiş hali diyebiliriz.

12 Mayıs 2011


Daniel Barnz’ın yönettiği ve Vanessa Hudgens, Neil Patrick Harris, Mary Kate Olsen ile Alex Pettyfer’nin oynadığı Beastly, 19 Mayıs 2011’de Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.