Da Vinci’s Demons etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Da Vinci's Demons 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons, Leonardo Da Vinci’nin sır gibi saklanan gençliğinin konu alındığı dizinin yapımcılığını Batman ve Blade serilerinden tanıdığımız David S. Goyer üstlenirken, Tom Riley ve Laura Haddock başrollerde yer alıyor. Da Vinci’nin dehasının arkasındaki kahramanın hikayesini anlatan birinci sezonun ardından, ikinci sezonda konunun merkezi dehanın arkasındaki kötü ruhlar oluyor.

Da Vinci's Demons 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons 2. Sezon 10. Bölümü ile 24 Mayıs 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Sins of Daedalus” olarak açıklandı. Yeni sezona ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Da Vinci's Demons 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons 2. Sezon 9. Bölümü ile 17 Mayıs 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Enemies of Man” olarak açıklandı. Yeni sezona ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Da Vinci's Demons 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons 2. Sezon 8. Bölümü ile 10 Mayıs 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Fall From Heaven” olarak açıklandı. Yeni sezona ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Da Vinci's Demons 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons 2. Sezon 7. Bölümü ile 3 Mayıs 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Vault of Heaven” olarak açıklandı. Yeni sezona ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Da Vinci's Demons 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons 2. Sezon 6. Bölümü ile 26 Nisan 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Rope of the Dead” olarak açıklandı. Yeni sezona ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Da Vinci's Demons 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons 2. Sezon 5. Bölümü ile 19 Nisan 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Sun and the Moon” olarak açıklandı. Yeni sezona ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Da Vinci's Demons 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons 2. Sezon 3. Bölümü ile 5 Nisan 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Voyage of the Damned” olarak açıklandı. Yeni sezona ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Da Vinci's Demons 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons 2. Sezon 2. Bölümü ile 29 Mart 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “The Blood Of Brothers” olarak açıklandı. Yeni sezona ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Da Vinci's Demons 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
Da Vinci’s Demons 2. Sezon 1. Bölümü ile 22 Mart 2014, Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni sezona ait yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 İleri