Comic-Con etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Electro, The Amazing Spider-Man 2'nin Comic-Con'da Yayınlanan Videosunda Ortaya Çıkıyor!
Size San Diego’daki Comic-Con’dan haberlerimiz var. Kongre merkezi boyunca 19 Temmuz 2013, Cuma günü 16:00’da H salonunda yapılacak olan The Amazing Spider-Man 2 panelinin reklamını yapan koca posterler görebilirsiniz. Ayrıca bu posterlere ek olarak Jamie Foxx’un kötü adam Electro olarak yer aldığı kısa videolar da gösteriliyor. Videoda elektrik yüklü kötü adamımız ortaya çıkmadan önce onun tehditkâr sesini duyuyoruz ve Max Dillon’ın laboratuarındaki ekipmanlara kısa bir bakış atıyoruz. İyi haber ise videoyu görmek için Comic-Con’da olmanıza gerek yok.


Smallville‘nin Comic-Con’da yayınlanan 10. sezon ile ilgili tanıtım fragmanı nete düştü. Smallville’nin 10. sezonu CW kanalında 24 Eylül, Cuma günü başlayacak, haberin devamında yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Comic Con 2009‘a katılan Supernatural ekibi düzenlenen panelde 5. sezon 1. bölümünden 5 dakikalık bir sneak peak yayınlandı. Supernatural’in 10 Eylül 2009‘da yayınlanacak 5. sezon ilk bölümünün ismi ise “Sympathy for the Devil” olarak açıklandı.


Comic Con 2009‘da düzenlenen New Moon (Yeni Ay) panelinin görüntüleri yayınlandı.

Dün geceki Comic Con 2009’da düzenlenen New Moon panelinin fotoğrafları yayınlandı.

San Diego Comic-Con’un başlamasına 2 aydan kısa bir süre kaldı. Yapılacak panellerin çok azı açıklandı ama Peter Jackson’ın ve Alacarakalık’ın konferansa katılacakları haberi sızdı. HitFix ise orada bulunma ihtimali olan 15 ünlüyü belirledi. Bunlar bizim konferansda görmek istediğimiz, salonu kudurtmalarını beklediğimiz oyuncular ve film yapımcıları.

Yönetmen “McG” ‘nin söylediğine göre Thom Yorke ile bir anlaşma yapılabilirmiş. Radiohead grubunun solisti Thom Yorke, Mayıs ayında vizyona gireek filmin müzikleri için filmin yönetmeni ile anlaşabilir.