Clark Kent etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Merakla beklenen yeni Superman filminin (Superman: The Man of Steel) çekimleri son sürat devam ediyor. Yakın takipçileri tarafından çekimlerden görüntüler nete sızmaya başladı. Bugüne ait fotoğraflar arasında Lois Lane (Amy Adams), Faora (Antje Traue), Superman ve Clark Kent (Henry Cavill) karakterlerini görebiliyoruz. Haberin devamında yayınlanan fotoğraflara bakabilirsiniz.


Dün en son Laurence Fishburne’in Zack Snyder’ın Man of Steel filminde Perry White olarak kadroda olduğunu söylemiştik. Warner Bros, aksiyon filminde Superman olarak Henry Cavill’in ilk resmi fotoğrafını yayınladı. Filmi sadece şimdiye kadar dört gündür zar zor çekmeye başlamışlardı. Bu yüzden bu sadece kahramanımızın neye benzediğine dair bize gösterilen erken bir aksiyona hazırlık parçası veya bir şeyi olmalı. Bu, arka planda berbat bir banka kasası ile çekilmiş bir eylem ve kıvılcımlarda yer alıyor. Fakat biz ayrıca yeni kostümü iyi bir şekilde görmüş olduk.


Smallville‘in finali gizeme bürünmüş –Bu resmi bölüm açıklaması mümkün olduğunca az bilgi içerir- ve sürpriz konuk yıldızlar örtünün altında duruyor. Bildiklerimizden emin olduğumuz bir şey var o da: Chloe Sullivan (Allison Mack), Clark Kent ve Lois Lane’in düğününü yapacak ve nedime olmasının yanı sıra Lois’in nedime elbiselerinin o kadar da kötü olmadığını göreceğiz.


13 Mayıs’da Smallville’in final bölümünde Clark Kent’ in değişeceğine dair söz verildi ve dönüşümü sadece Superman olarak değil. Fotoğrafta görüldüğü gibi Clark (Tom Welling) ve Lois Lane (Erica Durance), kilise başındalar fakat uzun bir yol var. “ O koridorda çok fazla uzun bir yürüyüş olacak. Düğünlerinde biraz güzel, biraz kalp burkan ve biraz sürpriz dakikalar olacak.” Diyor yapımcı Kelly Souders.


Zack Snyder’in çizgi roman uyarlaması Superman: Man Of Steel‘de Martha Kent’i Diane Lane canlandıracağını haberini sizler ile paylaşmıştık. Sıra geldi bir söylentiyi daha doğrulamaya, evet Clark Kent’in babasını (Jonathan Kent) ünlü aktör Kevin Costner canlandıracak.


Zack Snyder’in çizgi roman uyarlaması Superman: The Man Of Steel‘de Viggo Mortensen, Daniel Day-Lewis ve Kevin Costner gibi aktörlerin rol alacağı gibi söylentileri görmüştük. Bugün bu film hakkında bir söylentimiz daha var. Warner Bros ve Legendary Pictures’dan basın yayını yoluyla sağlam kadro duyuruldu. Diane Lane (Secretariat, Jumper) The Big Blue Boy Scout’ da sır kişilik Clark Kent’in annesi Martha Kent’ i canlandıracak. Snyder onun oyuncu kadrosunda olmasını şöyle yorumladı: “ Bu kadronun bir parçası olması benim için çok önemli. Çünkü Superman olarak bilinen adama yardım eden kadın Martha Kent.” Okumaya devam!


Smallville‘nin final sezonuyla ilgili ilgi çekici haberler gelmeye devam ediyor. 8 Ekim’de ekrana gelecek bölümde V‘de oynayan, Laura Vandervoort, yani Clark’ın kuzeni Kara dönecek.


Lois Lane’in ailesi Smallville bir ziyaret için dönüyor.

TvGuide’un özel bilgisine göre Lois (Erica Durance)’in babası General Sam Lane (Michael Ironside) ve hırçın kız kardeşi Lucy Lane (Peyton List) ekim ayının ilerleyen günlerinde dönüş için hazırlar.


Bu bir kuş, bu bir uçak, bu süper kız!

Kaynakların özel olarak bildirdiğine göre V’nin oyuncusu Laura Vandervoort Smallville’in 10. ve final sezonunda Clark’ın Kriptonlu kuzeni Kara olarak dönmek üzere anlaşmış.


Smallville‘in 9. Sezonun kötü bittiğini izleyenler bilir. Hatta “10. Sezonda n’olacak?” soruları aklımızda oluşmadı değil. Elbette, Clark yaşayacak ama araya giren üç aylık ara, gerçekten insanı germiyor değil. 10. Sezon ile ilgili neler olacağı hakkında ufak bir kaç bilgi aldık/bulduk. Tüm bunlar haberin devamında…

 1 2 İleri