Chris Pine etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Into the Woods Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Ne Dilediğine Dikkat Et!

Into the Woods (Sihirli Orman) bir kaç konunun ve seçimlerin iç içe geçtiği, karakterlerin dileklerinin ve maceralarının bedellerini anlatan, çok sevilen Brothers Grimm masallarının modern bir uyarlaması filmin fragmanı yayınlandı.

Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) - Jack Ryan: Gölge Ajan
Kenneth Branagh’ın yönettiği ve Chris Pine, Kevin Costner, Kenneth Branagh ile Keira Knightley’in oynadığı Jack Ryan: Gölge Ajan (Jack Ryan: Shadow Recruit), 24 Ocak 2014’de vizyona giriyor.

Chris Pine’ın Başrolünü Oynadığı Jack Ryan: Shadow Recruit Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Artık sadece bir araştırmacı değilsin. Şimdi harekete geçme vakti geldi.”

Hafta başında yazar Tom Clancy’nin vefat haberini almıştık buna rağmen Paramount söz verdiği üzere Kenneth Branagh’ın yönetmenliğini yaptığı ve Chris Pine’ın Jack Ryan rolünü canlandırdığı Jack Ryan: Shadow Recruit filimin ilk fragmanını yayınladı. Bu aksiyon dolu fragman hikayenin birçok önemli noktasını içine alıyor. Buna Keira Knightley’nin Cathy Ryan rolünü canlandırdığını gördüğümüz sahne de dahil. Aynı zamanda Kevin Costner’ı William Harper rolünde ve Branagh’ı da Rus kötü adam rolünde görüyoruz. Fragmanda birkaç sıradan sahne de var ama tamamına baktığımızda film fena gözükmüyor.


Peter Ramsey’in yönettiği ve Chris Pine, Alec Baldwin, Hugh Hackman ile Isla Fisher’ın seslendirdiği animasyon film Efsane Beşli (Rise Of The Guardians), 11 Ocak 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Başrollerinde Oscarlı aktris Reese Witherspoon, Chris Pine ve Tom Hardy’nin yer aldığı aksiyon yüklü film “This Means War / İyi Olan Kazansın” 2 Mart 2012’de seyirciyle buluşacak. İkisi de birbirinden yakışıklı ve yetenekli CIA ajanının aynı kız için birbirlerine düşmeleri ve arkadaşlıklarının sarsılmasıyla başlayan macera, izleyenleri aksiyon, macera ve komedinin içine sürüklüyor.


J.J. Abrams’in yeni serisi olan Star Trek hakkında çok fazla bilgi edinememiş olsakta, film setinden yayılan dedikodulara göre yeni filmin Star Trek 2 olarak adlandırılmamasına karar verilmiş. Orijinal uyarlama olan altıncı seri Star Trek: Nesillerden sonra birçok klasik numarasal seri tarzından uzaklaştı. Ayrıca yeni filmin de bu 1, 2 ve 3 gibi numaralardan sakınacakları duyuruldu.


Tom Hardy’de Chris Pine’da, Inception ve Star Trek gibi filmlerde oynayarak kariyerlerinde yükselişe geçmiş olmaktan oldukça hoşnutlar. Şimdi bu ikisi eğlenceli bir filmleri olan “This Means War” ile karşımıza geçmeye hazırlanıyorlar. İkili ilk fragmanlarında arkadaşlıklarının nasıl rekabete dönüştüğünü gösteriyor ve oldukça ilgi çekici bir film olacağa benziyor. Temelde Spy vs. Spy filminin daha büyük bütçeli bir versiyonuna benziyor ki fragmanda gururla bunu iddia ediyor. Hardy ve Pine iki güçlü, yakışıklı, tehlikeli CIA operasyon ajanları, ikisinin de ayni kadına (Reese Witherspoon) aşık olduğunu öğrenmeleriyle başlıyor ve yeteneklerini ve sinirsiz kaynaklarını kullanarak birbirilerini ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Bir yerleri havaya uçurup, çeşitli gösterişler yapıp hayallerindeki kadının gönlünü kazanmaya çalışıyorlar. Görünüşe bakılırsa oldukça eğlenceli duruyor ama ben yine de haberin devamında fragmana bir göz atmanızı öneririm!


Tony Scott’un yönettiği ve Denzel Washington, Chris Pine, Rosario Dawson ile Ethan Suplee’nin oynadığı Durdurulamaz (Unstoppable), 12 Kasım 2010’da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Klasik bir eserin sayfalarının ardından Guy Ritchie’nin tatlandırıp, beyaz perdeye taşıdığı Sherlock Holmes’den sonra, Heat Vision, filmin senaristi Anthony Peckham’ın, Tom Clancy’nin ajan hikayelerinin kahramanı Jack Ryan konulu çıkacak olan yeni film için kalemi eline aldığını bildirdi.

Vizyona girmesini merakla beklediğim Star Trek (Uzay Yolu) filminin afişleri yayınlandı. Filmin 8 Mayıs 2009′da Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor.

 1 2 İleri