Chris Cooper etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Chris Cooper, The Amazing Spider-Man 2'de Norman Osborn’u Canlandıracak!
İnanılmaz Örümcek Adam 2, bir önceki üçlemenin son filmini aratmayacak gibi gözüküyor. Filme eklenen bir diğer kötü kahramanda Oscorp şirketler grubunun sahibi Norman Osborn olacak. Normon Osborn’a ise American Beuty ve The Muppets’tan tanıdığımız  Chris Cooper hayat verecek.


James Bobin’in yönettiği ve Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper ile Rashida Jones’un oynadığı animasyon film Muppets (The Muppets), 17 Şubat 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Dough MacRay (Ben Affleck) banka soyguncularından oluşan bir grubun lideridir. Hayatında kimseyle yakınlaşmadığından kimseyi kaybetme korkusu da yoktur. Ancak bu durum son işlerinde banka müdürü Claire Keesey’yi (Rebecca Hall) rehin almaları ile değişecektir. Claire’e ilgi duymaya başlayan Dough’ın hayatı da bu doğrultuda değişecektir.


Remember Me aşkın gücü, ailenin birlikteliği, tutkuyla yaşamanın ve birinin hayatına hergün değer vermenin önemini anlatan, unutulmaz bir hikaye. Film tüm dünyada 12 Şubat 2010‘da vizyona girecek.