Cengiz Bozkurt etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Cem Yılmaz’ın Merakla Beklenen Filmi Pek Yakında’nın Fragmanı Yayınlandı!
Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz’ın üstlendiği ve başrolünde yer aldığı Pek Yakında filminin sabırsızlıkla beklenen fragmanı yayınlandı. Filmde Cem Yılmaz’a Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda,Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu eşlik ediyor.

10 Haziran 2014

Pek Yakında (2014)
Cem Yılmaz’ın yönettiği ve Cem Yılmaz, Tülin Özen, Zafer Algöz ile Özkan Uğur’un oynadığı Pek Yakında, Ekim ayında CMYLMZ – Fikirsanat tarafından vizyona çıkarılıyor.

Cem Yılmaz’ın Pek Yakında Filminin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Cem Yılmaz, yeni filmi Pek Yakında‘nın ilk fragmanını Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Cem Yılmaz, ünlü yönetmen Yavuz Turgul’ın ‘Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni’ adlı filminden ‘ilham aldığını’ söylediği filmin, yönetmeni ve başrol oyuncusu olduğu Hokkabaz’dan daha komik olacağını ifade etti. Yayınlanan tanıtım fragmanını haberin devamında bakabilirsiniz.

Eyyvah Eyvah 3 (2014)
Hakan Algül’ün yönettiği ve Demet Akbağ, Ata Demirer, Özge Borak ile Serra Yılmaz’ın oynadığı Eyyvah Eyvah 3, 31 Ocak 2014’de UIP Filmcilik dağıtımıyla BKM Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Onur Ünlü, merakla beklenen yeni filminin çekimlerine Manisa’nın Akhisar ilçesinde başladı. Siyah beyaz olacak olan filmin senaryosu da Onur Ünlü’ye ait. Hikâyenin geçtiği Akhisar, aynı zamanda yönetmen Ünlü’nün babasının memleketi. Filmin ana mekânlarından biri Onur Ünlü’nün çocukken yazlarını geçirdiği bir ev.


Osman Sınav ile Kenan İmirzalıoğlu’nun 10 yıla yakın zamandır hayata geçirmek istedikleri Uzun Hikaye filminin çekimleri Kütahya, Adapazarı, Altınoluk gibi farklı bölgelerde devam ediyor. İnsana dair sıcacık bir hikayeyi anlatan yeni sinema filminde İmirzalıoğlu; iyilik, güzellik, eşitlik ve adaletten yana olan Bulgaryalı Ali karakterini canlandırıyor.


Osman Sınav, edebiyat dünyasının çok özel ve usta isimlerinden Mustafa Kutlu’nun aynı adlı eserinden uyarlanarak insana dair sıcacık bir hikâyeyi anlatan Uzun Hikaye filminin çekimlerine İstanbul dışında başladı! Osman Sınav ile Kenan İmirzalıoğlu’nu, uzun bir sürenin ardından bir araya getiren, Yiğit Güralp tarafından senaryolaştırılan yeni sinema filmi; çok sayıda usta oyuncunun yer aldığı oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi uyandıracak.


Onur Ünlü’nün yönettiği ve Selçuk Yöntem, Ezgi Mola, Türkü Turan ile Tansu Biçer’in oynadığı Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, 18 Kasım 2011′de Medyavizyon Film dağıtımıyla Eflatun Film tarafından vizyona çıkarılıyor.