Captain America: The Winter Soldier etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Captain America: The Winter Soldier (2014) - Kaptan Amerika: Kış Askeri
Anthony Russo ile Joe Russo’nun yönettiği ve Chris Evans, Scarlett Johansson, Sebastian Stan ile Anthony Mackie’nin oynadığı Kaptan Amerika: Kış Askeri (Captain America The Winter Soldier), 11 Nisan 2014’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Captain America: The Winter Soldier Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Bazen daha iyi bir dünya kurabilmek için eskisini yıkmak gerekir ve bu da düşman kazandırır.”

Sonunda Captain America: The Winter Soldier filminin ilk fragmanı yayınlandı. Çizgi roman filmlerinin aksiyonuyla birleşmiş harika bir politik gerilim filmine benziyor. Fragmandaki aksiyon sahneleri oldukça inanılmaz. Captain America’nın helikopterden atlayışı, asansör sahnesi ve The Winter Soldier’ın kısmen göründüğü sahneler sadece bunlardan bazıları. Ayrıca film günümüz dünyasını yansıtıyor. Peki Steve Rogers neden günlük giysilerinin içindeyken bile kalkanını yayında taşıyor? İzleyin ve görün.

Hayley Atwell, Peggy Carter'ın Comic-Con'da Olacağını Söyledi
Emily VanCamp’ın Captain America: The Winter Soldier filminin kadın başrol oyuncusu olacak olmasına rağmen Captain America: The First Avenger filminden bildiğimiz Steve Rogers’ın asıl hoşlandığı kişi ve değerli yoldaşı yeni filmde de bazı yerlerde görülecek. Hayley Atwell (aynı zamanda Tom Raider filminin yeniden çekiminde Lara Croft rolünü almak isteyen kişi) geçtiğimiz günlerde The Age’e konuştu ve karakteri Peggy Carter’ın filmin devamında bazı noktalarda dahil olacağını onayladı fakat daha fazlasını söylemedi. Ama ordunun bu sert kadınını daha ciddi bir faaliyetle bekleyenler için bu yaz bir sürpriz olabilir.

Maximiliano Hernández, Ajan Sitwell Olarak Captain America: The Winter Soldier Filminde!
Samuel L. Jackson, Cobie Smulder ve S.H.I.E.L.D’den tanıdığımız Scarlett Johansson gibi tanıdık yüzlerin yanında Chris Evans’ın vatansever çizgi roman kahramanı olarak filmde yer alması Captain America: The Winter Soldier filminin kadrosunu oldukça iyi hale getirdi. Buna ek olarak günümüzde geçmesine rağmen Toby Jones ve Hayley Atwell bir şekilde ilk filmdeki rollerine devam ediyorlar. Ama eğer Sebastian Stan’i (İlk filmdeki Bucky’i) kötü adam rolünde getirebilirlerse şayet her şey mümkün hale gelir. Son olarak Cap’in yeni kader arkadaşı Falcon olarak Anthony Mackie, kötü adam Crossbones olarak Frank Grillo ve Atwell’in oynadığı Peggy Carter‘ın kuzeni Sharon Carter olarak Emily VanCamp diğer yeni oyuncular arasında. Ve şimdi eklenecek bir isim daha var!


Captain America: The Winter Soldier filmi kadın başrol oyuncusu seçmeleri ilginç bir listeye dönüştü. Anna Kendrick, Imogen Poots, Felicity Jones, Emelia Clarke, Findlay Brown, Teresa Palmer ve Alison Brie gibi pek çok isim rol için önerildi.


Comic Book Movie Twitter’dan yaptığı açıklamada, Captain America: The Winter Soldier için Warrior ve Prison Break‘in yıldızı Frank Grillo’yu kötü karakter için düşündüklerini söyledi. Haberin devamında filmle ilgili gelişmeleri bulabilirsiniz.


The Avengers 2’nin sinemaları vuracağı tarihin 2015 olduğunu öğrendiğimize göre; Iron Man 3 (seri üretimde hafif bir gecikme olan), Thor: The Dark World (kötü adam rolünde Christopher Eccleston ile birlikte), Captain America: The Winter Soldier (Chris Evans ile görev için imzayı atan Anthony Mackie’yi kadrosunda bulunduran) filmlerinin ayrıntılarını kurcalamaya başlayabiliriz. Şimdi, bir sonraki Marvel devam filmi, bayan başrol oyuncularını sıralamaya çalışıyor. The NY Post’ un haberine göre, Anna Kendrick, Imogen Poots ve Felicity Jones henüz bilinmeyen karakterleri canlandırmak için listedeler. Gerçi bizim kimin olabileceğine dair iyi bir fikrimiz var.