Çağan Irmak etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Çağan Irmak’tan Çarpıcı Bir Dostluk Hikayesi: Tamam mıyız?
Taff Pictures’ın sunduğu, TIMS Productions yapımı, Tamam mıyız? filmi 29 Kasım 2013’de sinemalarda…

Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak’ın, senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği Tamam Mıyız? filmi için geri sayım başladı.

Tamam Mıyız? Filminin Afişi Tamam!
Senaristliğini ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı, başrollerinde Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun’un rol aldığı Tamam mıyız?’ın afişi yayınlandı.

Çağan Irmak’ın Tamam Mıyız? Filminin Kadrosu Belli Oldu!
Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği Tamam mıyız? filmi ile iki yıl aradan sonra yeniden sinemaseverlerle buluşacak. Filmin yapımcılığını ise Tims Productions üstleniyor.


Most Production ve Ay Yapım’ın yapımcısı olduğu, Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği Dedemin İnsanları filmi, 25 Kasım Cuma günü ülke genelinde 490 salonda vizyona girdi.

Kanal D, Haldun Taner’in birçok kez sahnelenen ve klasikler arasında baş sıralarda yer alan ünlü eseri “Keşanlı Ali Destanı“nı drama olarak yayınlayacak. Çok yakında ekrana gelecek dizi için yoğun ve titiz bir çalışma var.

Yapımını D Yapım’ın üstlendiği “Keşanlı Ali Destanı“nın yönetmenliğini Çağan Irmak yapıyor. Senaryosunu Özen Yula ve Özlem Havuzlu’nun kaleme aldıkları, müzik danışmanlığını Yalçın Tura’nın yaptığı “Keşanlı Ali Destanı” dizisinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden başarılı ve güçlü isimler yer alıyor.


Çağan Irmak’ın yönettiği ve Çetin Tekindor, Hümeyra, Zafer Algöz ile Yiğit Özşener’in oynadığı Dedemin İnsanları, 25 Kasım 2011′de Most Production – Ay Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.


Çağan Irmak’ın, senaryosunu yazıp, yönettiği Prensesin Uykusu adlı filmin çekimleri tamamlandı. Most Production ve Imaj yapımcılığında gerçekleşen filmin post prodüksiyon çalışmaları sürüyor. Kullanılan sürpriz tekniklerden oluşacak farklı bir anlatıma sahip olan Prensesin Uykusu, 19 Kasım 2010‘da vizyona girecek.