Buğra Gülsoy etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Eski Hikaye Dizisinin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Ben kaderimi kendim çizmek için buradayım. Ben kıyametim, hesap sormak için yaşıyorum. Ben eski bir hikayenin intikamcısıyım.

ARC Film’in yapımcılığını üstlendiği Eski Hikaye dizisinde, yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor.  Çok yakında TRT1 ekranlarında başlayacak dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 80. bölümü ile 26 Haziran Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 80. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 79. bölümü ile 19 Haziran Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 79. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 78. bölümü ile 12 Haziran Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 78. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 77. bölümü ile 5 Haziran Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 77. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 76. bölümü ile 29 Mayıs Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 76. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 75. bölümü ile 22 Mayıs Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 75. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 74. bölümü ile 15 Mayıs Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 74. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 73. bölümü ile 8 Mayıs Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 73. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Kuzey Güney 72. bölümü ile 1 Mayıs Çarşamba günü Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 72. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 14 15 16 İleri