Bryan Singer etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

American Horror Story’nin yıldızı Evan Peters, X-Men: Days of Future Past Filminin Kadrosuna Katıldı!
Yönetmen Bryan Singer geçtiğimiz Cuma günü Twitter aracılığı ile genç oyuncunun yaklaşmakta olan ve iki X-Men yapımını birleştiren Fox filminde Quicksilver rolünü oynayacağı haberini veren bir açıklama yaptı.

Singer Bishop ve Warpath'ın X-Men: Days of Future Past Filminde Olacağını Onayladı
Yönetmen Bryan Singer, X-Men: Days Of Future Past filminin yapımında katı davranıyor ama devam filmiyle alakalı bazı dedikodular var açığa çıkmaya devam ediyor. Oyuncular tamamen toparlanmış gibi gözükürken bazı yeni üyeler açık bir şekilde belirli bir karaktere bağlanmamış durumda. Ama şimdi yönetmenin Twitter’dan yeni bir gönderi paylaşmasıyla, yeni X-Men’in filmde ortaya çıkışıyla ilgili biraz daha bilgi edindik gibi gözüküyor. Singer üzerlerinde karakterlerin adlarının yazılı olduğu Bishop ve Warpath’in de isimlerinin içlerinde bulunduğu oyuncuların sandalyelerinin çekime alındığı bir Vine videosu paylaştı.

Halle Berry, X-Men: Days Of Future Past’e Geri Dönüyor!
Mutant süper kahramanların hikayelerinin anlatıldığı X-Men: Days Of Future Past filmi için beklentiler oldukça yüksekti. Hele ki filmi Bryan Singer’in yöneteceği açıklandığında beklentiler iyice yükseldi. Singer’da hayranların beklentilerini boşa çıkarmayarak Wolverine’i canlandıran Hugh Jackman’ı, Profesör X ve Magneto’yu canlandıran Patrick Stewart ve Ian McKellan’ı filme geri getirmeyi başardı. Fakat daha önceki filmlerde Storm olarak karşımıza çıkan Halle Berry’le ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Paquin, Page ve Ashmore X-Men: Days Of Future Past’e Geri Geliyor!
Patrick Stewart ve Ian McKellen Profesör X ve Magneto (James McAvoy ve Michael Fassbender karakterlerin gençlik yıllarını canlandırıyor) olarak X-Men: Days Of Future Past’e geri geldiklerinden beri bir şeylerin farklı gittiğini zaten hissetmiştik. Bu gelişmelerden sonra Hugh Jackman da Wolverine olarak geri döneceğini açıklamıştı. X-Men ‘in orijinal üçlemesinden karakterler filme geri gelmeye devam ediyor gibi gözüküyor. Şimdiyse Anna Paquin, Ellen Page ve Shawn Ashmore,  Rogue, Shadowcat ve Iceman karakterleriyle eski filmdeki rollerini tekrarlamak için yeni filmin kadrosuna dahil oldular.

Jack The Giant Slayer’in Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı
Ülkemizde 22 Mart 2013’te vizyona girmesi plânlanan Dev Avcısı Jack (Jack The Giant Slayer) filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


26 Ekim 2012’de yeni dizi Mockingbird Lane başlıyor. Mockingbird Lane’ e yeni bir aile taşınıyor, bir daha komşuluk ilişkileri aynı olmayacak! Yeni dizinin konusuna ve fragmanına haberin devamında ulaşabilirsiniz.


FOX, şaşırtıcı derecede başlarılı olan X-Men: First Class 2’yi yönetmesi için Matthew Vaughn’u geri getirdi. Bryan Singer ve Simon Kinberg da senaryo bazlı X-Men: First Class 2’nin yapımcılığını yapmak için geri dönüyor. Hikayenin fikirleri ve yeni mutantlar ise hala gizli tutuluyor.


Nicholas Hoult, Stanley Tucci, Ian McShane, Bill Nighy, Eleanor Tomlinson ve Ewan McGregor’lu kadrosuyla gelen yeni Bryan Singer filmi Jack the Giant Killer‘ın ilk fragmanı yayınlandı.


Matthew Vaughn’un yönettiği ve Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender ile Rose Byrne’nin oynadığı X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class), 03 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


İki kahraman Proffesor X ve Magneto’ nun gençliklerinde güçlerini keşfettikleri zamanı ve arkadaş olarak birlikte takıldıkları dönemi anlatan X-Men: First Class filmi için dört karakterin (Mystique, Havok, Beast ve Banshee) fragmanları yayınlandı.

 1 2 İleri