Bruce Wayne etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Ben Affleck, Suicide Squad Filminde Yer Alacak Mı?
Ben Affleck’in Bruce Wayne’i canlandırırkenki görünüşüne benzer bir şekilde Suicide Squad filmi setinde görülmesi ve fotoğraflarının çekilmesi oyuncunun filmde yer alacağı dedikodularını ortaya çıkarmıştı.

Fox’un Yeni Dizisi Gotham’ın Yönetmenliğini Danny Cannon Üstlenecek!
Yeni bir Warner Bros. Ve Bruno Heller yapımı olan Fox’un yeni çizgi roman drama dizisi olan Gotham’ın yönetmenliğine Danny Cannon getirildi. Proje Eylül ayında Fox ekranlarında yayında olacak. Dizi DC Comics’in ünlü Batman karakterinin evrenini, Komiser James Gordon’ın hikayesini ve Gotham şehrini meşhur kılan kötü adamların hikayelerini keşfe çıkacak.

FOX’un Yeni Dizisi: Gotham
Jim Gordon’ın kariyerini konu alan yeni dizi Gotham’ın oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Dizinin ilk bölümü 2014 yılının Mart ayından çekilmeye başlanacak ve yine 2014 yılının sonbaharında FOX ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.


Hepiniz görmüşsünüzdür. The Dark Knight’da Bruce Wayne’in Lamborghini’si Bay Reese’i kurtarmak için kazaya kurban gitmişti. Peki bir milyoner arabasız ne yapar?


“A Death in the Family” ve “Under the Hood” çizgi romanlarından uyarlama Batman’in animasyon filmi Under the Red Hood, blue-ray formatında piyasa çıktı.