Brad Pitt etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
18 Ekim 2014

Fury (2014)

Savaş Asla Sessizce Sona Ermez!

David Ayer’ın yönettiği ve Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman ile Michael Pena’ın oynadığı Fury, 24 Ekim 2014’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

12 Years A Slave (2014) - 12 Yıllık Esaret
7 Dalda Altın Küre adayı, 96 ödülü ve 116 adaylığı daha bulunan 12 Yıllık Esaret filmi ülkemizde de 24 Ocak’ta vizyona giriyor. 12 Yıllık Esaret filmi, bir adamın hayatta kalmak ve özgür olmak için yaşadığı inanılmaz ve gerçek hikâyeye odaklanıyor.

Steve McQueen’in yönettiği ve Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Benedict Cumberbatch ile Paul Dano’nun oynadığı 12 Yıllık Esaret (12 Years A Slave), 24 Ocak 2014’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

The Counselor (2013) - Danışman
Ridley Scott’un yönettiği ve Michael Fassbender, Javier Bardem, Brad Pitt ile Penelope Cruz’un oynadığı Danışman (The Counselor), önümüzdeki aylarda Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Kick-Ass 2 (2013) - Göster Gününü 2
Jeff Wadlow’un yönettiği ve Aaron Taylor Johnson, Chloe Grace Moretz, Christopher Mintz Plasse ile Morris Chestnut’un oynadığı Göster Gününü 2 (Kick-Ass 2), 16 Ağustos 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Brad Pitt’in zombilere karşı savaştığı bol aksiyonlu filmi World War Z‘nin ilk resmi fragmanı yayınlandı. “Onlar geliyorlar… Hazır mısınız?…” Haberin devamında ayrıntıları ve fragmanı bulabilirsiniz.


Terrence Malick’in yönettiği ve Brad Pitt, Sean Penn, Jessica Chastain ile Hunter McCracken’in oynadığı Hayat Ağacı (The Tree Of Life), 25 Kasım 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Sinemanın en sevilen isimlerinden biri olan Brad Pitt 3 yıl içinde sinemayı bırakacağını açıkladı. Hollywood’un en önemli isimlerinden Brad Pitt, oyunculuk kariyerine son noktayı koymaya hazırlanıyor.


Bennett Miller’ın yönettiği ve Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman ile Robin Wright’ın oynadığı Kazanma Sanatı (Moneyball), 09 Aralık 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Eğer bu takımla kazanırsak, oyunu değiştirmiş olacağız.”

Columbia, sonunda Bennet Miller’in “MoneyBall” uyarlaması için ilk fragmanı yayınladı. Daha önceden Steven Soderbergh’ in başlangıcını yaptığı çalışma ile aynı uyarlama. Moneyball’ oyuncu kadrosunda Oakland A’ nın genel müdürü Billy Beane’ i canlandıran Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman, Chris Pratt ve Robin Wright yer alıyor. Çok harika gözüküyor. İnanılmaz çekimler yer alıyor, samimi görünüyor. Bunu görmeyi dört gözle bekleyebiliriz.


The Assasinationof Jesse James by the Coward Robert Ford’un yönetmeni Andrew Dominik’in Casey Affleck ile takım oluşturacağı söylentileri olduğu zaman geçen yıl Kasım ayından beri Cogan’s Trade uyarlaması hakkındakileri duyuyoruz. Daha sonra aynı gün itibari ile baş karakter Jackie Cogan olarak Brad Pitt’in projeye katılması ile muhtemel görünen Western’ den bir birleşme oluyor. Sam Rockwell’in kadroya katılması ile bu filmden başka bir ortak çalışanla daha tatlandırılmış bir karar oldu. Geçen hafta tamamlanan temel fotoğrafta suç gerilim filminden Pitt’in yer aldığı ilk bakış fotoğrafı var.

 1 2 İleri