Bones etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Bones 8. Sezon 7. Bölümü ile 19 Kasım 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Bod in the Pod” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bones 8. Sezon 5. Bölümü ile 5 Kasım 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bones 8. Sezon 4. Bölümü ile 8 Ekim 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Tiger In The Tale” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bones 8. Sezon 3. Bölümü ile 1 Ekim 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Gunk in the Garage” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bones 8. Sezon 2. Bölümü ile 24 Eylül 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Partners in the Divorce” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


FOX kanalının 2012 prömiyer tarihlerini açıkladı. Merakla beklediğimiz dizilerden The X Factor, Glee, Bones, The Mob Doctor, New Girl, Ben and Kate, The Mindy Project, Kitchen Nightamares, Fringe, The Simpsons, Bob’s Burgers, Family Guy, American Dad ve Touch dizilerinin yeni sezon başlama tarihlerini haberin devamından öğrenebilirsiniz.


Bones 8. Sezon 1. Bölümü ile 17 Eylül 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Future in the Past” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bones 7. Sezon 13. Bölümü ile 14 Mayıs 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Past in the Present” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bones 7. Sezon 12. Bölümü ile 7 Mayıs 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Suit on the Set” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bones 7. Sezon 11. Bölümü ile 30 Nisan 2012, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Family in the Feud” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 İleri