Bir Çocuk Sevdim etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Star TV’de yayınlanan Bir Çocuk Sevdim sezon finali yaptığı halde yapılan son açıklamaya göre yeni sezonda ekranlarda olmayacak.


Gelişen reklam sektörünün son trendi olan “ürün yerleştirme”, firmaların en çok tercih ettiği reklam uygulamaları arasında hızla yükseliyor. Nar Ajans’ın yaptığı son araştırma, 1 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında televizyonda yayınlanan programlar içinde toplam 1,5 saate yaklaşan süreyle en çok ürün yerleştirme reklamının yerli dizilerde yer aldığını ortaya çıkardı. Bu süre içinde dijital entegrasyon uygulanan ürün yerleştirme reklamlarının ise toplamda yarım saati aştığı belirlendi.


Bir Çocuk Sevdim 40. bölümü ile 17 Eylül Pazartesi günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Bir Çocuk Sevdim 40. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bir Çocuk Sevdim 39. bölümü ile 18 Haziran Pazartesi günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Bir Çocuk Sevdim 39. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bir Çocuk Sevdim 38. bölümü ile 11 Haziran Pazartesi günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Bir Çocuk Sevdim 38. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bir Çocuk Sevdim 37. bölümü ile 4 Haziran Pazartesi günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Bir Çocuk Sevdim 37. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bir Çocuk Sevdim 36. bölümü ile 28 Mayıs Pazartesi günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Bir Çocuk Sevdim 36. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bir Çocuk Sevdim 35. bölümü ile 21 Mayıs Pazartesi günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Bir Çocuk Sevdim 35. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bir Çocuk Sevdim 34. bölümü ile 14 Mayıs Pazartesi günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Bir Çocuk Sevdim 34. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Bir Çocuk Sevdim 33. bölümü ile 7 Mayıs Pazartesi günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Bir Çocuk Sevdim 33. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 İleri