Beren Saat etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
5 Ekim 2013

Benim Dünyam (2013)

“Ona tek bir kelimeyi öğretmedi: imkansız”

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Uğur Yücel’in üstlendiği Benim Dünyam filmi için geri sayım başladı.

Başrollerini Uğur Yücel ve Beren Saat’in üstlendiği, yılın beklenen filmi Benim Dünyam, 25 Ekim’de vizyona giriyor.

Beren Saat'in Başrollerini Oynadığı Benim Dünyam Filminin Fragmanı Yayınlandı!

“Ona tek bir kelimeyi öğretmedi: imkansız”

Başrollerinde Beren Saat, Uğur Yücel, Ayça Bingöl, Turgay Kantürk, Hazar Ergüçlü’nün rol aldığı ve pek çok ünlü oyuncuyu bir araya getiren Benim Dünyam filminin fragmanı yayınlandı.

Benim Dünyam Filminin Çekimleri Tamamlandı
Sessizliğin sese, karanlığın aydınlığa dönüştüğü bir film; Karanlığı görebilenlere, karanlığın anlamını baştan yazdıranların hikâyesi Benim Dünyam Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı, Benim Dünyam filminin çekimleri tamamlandı.

Beren Saat’e Mert Fırat Yardım Etmiş
Yönetmenliğini Uğur Yücel’in yaptığı Benim Dünyam isimli sinema filminde rol alan Beren Saat; çekimlerde en büyük desteği yakın dostu Mert Fırat’tan görüyor.

Beren Saat ve Uğur Yücel Aynı Filmde
Soğuk isimli son filmini önceki kış Kars’ta çeken Uğur Yücel yeni sinema projesi Siyah filminde Beren Saat’le rol alacak.

Mert Fırat
Sevilen oyuncu Mert Fırat, Hürriyet’e verdiği röportajda Ocak ayında Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan “İntikam” dizisini ve Beren Saat‘i anlattı…


Kanal D’nin başrollerini Beren Saat, Nejat İşler, Mert Fırat, Engin Hepileri, Zafer Algöz ve Arzu Gamze Kılınç’ın paylaştıkları, Ocak ayında ekrana gelecek olan ve merakla beklenen yeni dizisi “İntikam”da, Yağmur Özden karakterini canlandıran ve dizideki aksiyon sahneleri için bir süredir dövüş dersleri alan Beren Saat’in ilk kurbanı, dizide Hakan Eren karakterini canlandıran Engin Hepileri oldu. Dövüş koreografı Genco Ülgen’den özel dövüş dersleri alan Beren Saat, hünerlerini çekimlerde sahnelemeye başladı. Yağmur Özden’in ilk kurbanı da, evine habersizce giren Hakan Eren (Engin Hepileri) oldu. Dövüş derslerinde öğrendiklerini, Hepileri’nin üzerinde sergileyen Saat, onu elinde bıçakla kolayca köşeye sıkıştırdı.


Kanal D’nin, başrollerinde Beren Saat, Nejat İşler ve Mert Fırat’ın oynadıkları, Ocak’taya ekrana gelecek yeni dizisi İntikam için geri sayım başladı. İşte, oyuncu kadrosu, yapım ekibi ve hikayesiyle İntikam.


2012’nin basında en fazla konuşulan yerli dizileri ve dizi oyuncuları belli oldu. Medya Takip Merkezi (MTM)’nin hazırladığı araştırmaya göre yılın en çok gündemde kalan dizi oyuncularında ilk iki isim bu yıl da değişmedi.

İntikam Dizisi, yakında Kanal D'de...

“İNTİKAM YOLCULUĞUNA ÇIKACAKSAN, KENDİN İÇİN DE BİR MEZAR KAZ.”

Kanal D’nin başrollerinde Beren Saat, Mert Fırat ve Nejat İşler’in oynadıkları, çok yakında ekrana gelecek yeni ve iddialı dizisi İntikam için artık geri sayım başladı. İşte, İntikam’dan ilk bilgiler ve fotoğraf çekiminden kareler ve yayınlanan fragmanlar haberin devamında bulabilirsiniz.

 1 2 3 4 5 6 İleri