Benedict Cumberbatch etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Marvel'in Dr. Strange Filminin Yapımı Başlıyor!
Marvel Stüdyoları Dr. Strange filminin yapımının başladığını duyurdu.

Marvel Sinematik Evreni’nin 2016’da izleyiciyle buluşacak yeni süper kahraman filminde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Mads Mikkelsen ve Tilda Swinton rol alıyor.

Marvel, Doctor Strange'ini Buldu!
Marvel sonunda Doctor Strange‘ini buldu! Aldığımız duyumlara göre stüdyo bu karakter için tercihini Benedict Cumberbatch‘ten yana kullandı ve çok yakın bir zamanda oyuncu ile görüşmelere başlayacak. Tom Hardy ve Jared Leto da karakter için düşünülen diğer isimlerdi.

BBC'nin İkinci Shakespeare Serisinde Cumberbatch III. Richard Karakterini Canlandıracak!
Sherlock dizisinin yıldızı Benedict Cumberbatch, BBC’nin Shakespeare’in oyunlarını konu alan ikinci BBC serisinde III. Richard karakterini canlandıracak.

12 Years A Slave (2014) - 12 Yıllık Esaret
7 Dalda Altın Küre adayı, 96 ödülü ve 116 adaylığı daha bulunan 12 Yıllık Esaret filmi ülkemizde de 24 Ocak’ta vizyona giriyor. 12 Yıllık Esaret filmi, bir adamın hayatta kalmak ve özgür olmak için yaşadığı inanılmaz ve gerçek hikâyeye odaklanıyor.

Steve McQueen’in yönettiği ve Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Benedict Cumberbatch ile Paul Dano’nun oynadığı 12 Yıllık Esaret (12 Years A Slave), 24 Ocak 2014’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (2013)

Oscar® ödüllü sinemacı Peter Jackson, J. R. R. Tolkien’ın sevilen başyapıtı The Hobbit’ten uyarlanan üçlemenin ikinci filmi olan Hobbit: Samug’un Çorak Toprakları’yla karşımızda.

Peter Jackson’ın yönettiği ve Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage ile Benedict Cumberbatch’ın oynadığı Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug), 13 Aralık 2013’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

The Fifth Estate Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı, Benedict Cumberbatch Julian Assenge Rolünde!

“O bir gazeteci değil- O bir ulusal güvenlik tehdidi!”

Cumberbatch, Assenge rolünde. Disney, Benedict Cumberbatch’ın baş rolünü oynadığı Julian Assenge hakkındaki Wikileaks hikayesinin gösterişli Hollywood versiyonu olan filmin ilk fragmanını yayınladı. Evet fragman oldukça çabuk yayınlandı. Bu sene yine Wikileaks ile ilgili olan harika bir film daha görmüştük ama hikayenin bu yeni versiyonu daha sinematik duruyor. Bu film daha çok The Social Network filminin Argo filmiyle buluşmuş hali. Wikileaks hikayelerini seviyorum ve bence Cumberbatch harika bir aktör yani görmek için sabırsızlanıyorum.

Sherlock’un 4. Sezonda Devam Edeceği Kesinleşti!
BBC’nin dedektif dizisi Sherlock’un 4. sezonu için dizinin oyuncuları Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman yeni bir sözleşme imzaladı.


Tomas Alfredson’un yönettiği ve Gary Oldman, Tom Hardy, Colin Firth ile John Hurt’un oynadığı Tinker Tailor Soldier Spy: Köstebek (Tinker Tailor Soldier Spy), 10 Şubat 2012’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.


Eğer Sherlock’taki Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman’ın geri dönmesi için bekleyişteyseniz biraz daha uzun bir süre daha bekleyeceksiniz.


Sherlock 2. Sezon çekimleri son sürat devam ediyor. Birinci bölüm ile ilgili set fotoğrafları takipçileri tarafından nette paylaşıldı. Yeni bölümün ismi “A Scandal in Belgravia” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan set fotoğraflarını haberin devamında bakabilirsiniz.

 1 2 İleri